Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
MSK Orlová
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Frýdek-Místek
cz Štvrtok 29.08.2013, 17:30Prípravný zápas

Hosté si v závěrečné powerplay dokázali vytvořit tlak, ale na vyrovnání to nestačilo a v odvětě se z výhra raduje Orlová. Ode mě je to pro tuto chvíli vše a těším se někdy příště u dalších onlajnů. (19:17:49)

60:00

59:57
    Michálek posílal puk do odkryté klece, ale Prokop puk na poslední chvílí dokázal srazit do rohu.

59:23
    Prokop obešel tři hráče, ale sám před Smolkou neuspěl.

58:21
    Grepl zachytil chybnou rozehrávku Prokopa a měl čas na střelu. Ta byla přizvednuta do ochranné sítě.

57:57
    Čintalova střela zablokována.

57:17
    Oddechový čas pro domácí.

57:17
    Badžo dostal rozehrávku na paty a Orlům je pískán icing.

57:01
    Smolka zkrotil střelu Slováka.

56:04
    Galgonek a Michálek byli nyní sami před Kubáněm! Ten vyrazil jak gólovku Galgonka, tak posléze i silou vůle hrotem lapačky dokázal nadzvednout Michálkovu dorážku!

55:35
    Puk mimo hrazená. Vhazuje se ve středním pásmu.

55:27
    Orlová v offsidu.

55:04
    Tatarčík pálil těsně nad.

54:58
    Kubáň znovu přerušuje po střele Pavliše.

54:48
    Domácí jeli dva na jednoho, ale Greplovu přihrávku zastavil obětavý Čintala. Poté se ke střela dostal Matějíček a puk Kubáňovi vypadl. Z čáry se snažil dorážet Szajter, ale byl odstaven a Kubáň získal nad pukem kontrolu.

54:32
    Petr Slovák dostal puk do mezikruží, ale měl to na paty a jeho střela nebyla pro Smolku příliš nebezpečná.

54:11
    Prázdnou pasáž přerušil až offside Frýdku – Místku.

52:42
    Kubáň vyráží Studeného ránu.

50:43
    Orli teď byli pod mírným tlakem a Mětějíček pro jistotu poslal puk na zakázané uvolnění.

48:59
    Studený dostal puk před prázdnou branku, ale puk mu sjel z hole.

48:18
    Orlová právě vstřelila branku! Přesilovku pět na tři využívá MAREK BADŽO. Asistence: Jan Sznapka.

47:56
    Ovšák dostává dvě minuty za napadení.

47:56
    Vydra pálil a Szajter dorážel Kubáň ze všech sil udržel puk před čarou, ale Szajter se znovu dostal k puku. O gól jej připravil faul.

47:48
    Hosté hráli v šesti. Trest si odpyká Samiec.

47:07
    Po buly puk doklouzal ke Smolkovi, který pro jistotu přikryl.

47:03
    Prokop svou dělovkou sestřelil Badža a sudí přerušil hru z obavy o jeho zdraví. Domácí hráč však bude v pořádku.

45:03
    Gogolka to zkusil od pravého mantinelu, ale na Smolku si nepřišel.

44:06
    Szjater se natlačil do brankoviště, ale nedokázal zasunout puk za Kubáně.

43:44
    Ovšák rozehrál nepřesně a hostům je pískán icing.

42:56
    Blatoň pálil a Kubáň přerušuje.

41:08
    Hosté v offsidu.

40:54
    Kubáň drží nahozený puk a hra je přerušena.

40:39
    Smolka přerušuje po střele Čintaly.

40:01

Ani druhá část příliš hokejové krásy nepobrala, ale aspoň se hra vyrovnala a obohatila se o větší šance. V jejich využívání se však zadařilo pouze Frýdku, který zásluhou Petra Slováka vyrovnal.

40:00

39:48
    Hosté vyhazují na icing.

39:38
    Pavliš prostrčil před branku na Tatarčíka, ale Kubáň si situaci pohlídal.

38:06
    Orli udělali závar před Kubáněm, ale ten si čáru pohlídal jak před Studeným, tak před Michálkem.

37:56
    Kraft pálí. Kubáň vyráží.

37:35
    Puk se od zadního mantinelu dostal do orlovského brankoviště, kde jej Smolka pro jistotu přikryl.

37:20
    Po nezáživné herní pasáži se ke střele dostal Prokop. Smolka vyráží.

35:32
    Hra je přerušena, neboť za hostující brankou zůstal ležet Jan Kotásek.

34:58
    Domácí jeli dva na jednoho, ale Blatoň zkazil přihrávku.

33:05
    Mamula nedosáhl na přihrávky a icing se tentokrát píská na druhé straně.

33:00
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

32:10
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Čintalova střela byla zablokována, ale puk se odrazil před PETRA SLOVÁKA, který se nemýlil a vyrovnává. Asistence: Jaromír Gogolka.

31:31
    Mach střílel z otočky, ale minul.

31:05
    Novák propadl na modré a situaci zachraňoval Szajter, který skočil rybičku, aby v leže vypíchl puk unikajícímu Gogolkovi.

30:06
    Puk mimo hrazení. Vhazuje se ve středovém kruhu.

28:31
    Mikšan se před Smolkou zjevil úplně sám, ale nedokázal puk protlačit mezi jeho betony!

28:58
    Mráz před brankou našel Galgonka, ale ten nezpracoval!

27:37
    Studeného bomba končí mimo.

26:52
    Studený se prokličkoval před branku a zakončoval bekhendem! Domácí protestují, že puk byl za čarou, ale sudí nekompromisně rozpažuje. Buly před Kubáněm.

26:33
    Ivan s Machem jeli dva na jednoho, ale Machovi před odkrytou klecí sjel puk z čepele!

24:40
    Badžo měl před sebou odkrytou klec, ale Kubáň se stihl přesunout.

24:22
    Pavliš vybídl Tomise ke střele z první, ale ta byla nepřesná.

22:59
    Smolka si příliš vyjel, ale na brankové čáře jej zaskočil Krause, který vykopl slabou dorážku Gogolky.

21:36
    Sudí přerušuje hru po tvrdé střele Krafta, který trefil Kubáně do masky.

21:25
    Fišera s Michálkem se srazili a je z toho domácí icing.

21:07
    Stránský to zkusil, ale na jeho puk už čekala Smolkova lapačka.

20:01

Hráči se vracejí na led a nic nebrání začátku prostřední části.

První třetina nabídla velmi lopotný hokej plný nepřesností, ale herně měli navrch hosté. Ti těžili hlavně z nabídnutých přesilovek, ale nabídnuté šance nevyužili. Orlům se to povedlo v šesté minutě a od té doby spíše jen bránila chudé vedení. V závěru třetiny se však i ona dostávala do tempa a dokázala párkrát soupeře zaskočit. Uvidíme, co přinese příštích 40 minut.

20:00

19:12

18:40
    Prokopova střela zablokována.

17:53
    Studený našel před branku Krafta, který nezpracoval.

16:40
    Studený se uvolnil a tvrdě vypálil. Branku minul.

16:09
    Domácí si teď dávali přednost tak dlouho až prováhali možnost zakončit do prázdné branky.

15:36
    Slovák se proháčkoval ke střele a provětral Smokovi jeho výstroj.

14:55
    Hrálo se převážně ve středním pásmu a vše končí zakázaným uvolněním domácím.

13:28
    Mráz hrozivě napřáhl, ale jeho bomba těsně minula horní tyč a rozduněla mantinel za Kubáněm.

12:30
    Mamula to zkusil po přechodu přes modrou, ale na Smolku nevyzrál.

11:40
    Další hostující útok zastavil offside.

11:25
    Mach předvedl parádní sólo, ale chybělo mu přesnější zakončení.

11:05
    Hosté jsou zatím lepším týmem, ale rozehrávka jim vázne. Další icing.

10:35

10:20
    Blatoň vyvezl puk ze své třetiny.

10:02
    Ivan stál v dobré pozici, ale Smolka dokázal vyrazit.

9:07
    Po zakázaném uvolnění hostů se hra stěhuje před Kubáně.

8:35
    Domácí jdou znovu do čtyř.

7:46
    Prokopova bekhendová rána nebyla přesná.

7:40

7:05
    Ovšákova střela změnila směr o nohy obránce, ale Smolka si s ní poradil a přerušil hru.

6:44
    Prokop tvrdě pálil, ale Smolka stihl zareagovat.

6:22
    Hosté se musí vrace po dalším vyhození Orlů.

5:58
    Orlová vyhazuje.

5:49
    Ovšák od modré minul.

5:40
    Frýdek si zahraje přesilovku. Mráz podrážel.

5:06
    Orlová právě vstřelila branku! Kraft našel před brankou volného Studeného, ale proti jeho ráně se ještě Kubáň dokázal přesunout. Následné dorážce PAVLA MICHÁLKA do prázdné branky však nedokázal zabránit. Asistence: Václav Studený, Daniel Kraft.

4:15
    Badžo vyvezl puk, ale následně útočili hosté. Smolka přikryl nahozený kotouč.

3:51
    Frýdek drží útočné pásmo, ale střely nevidíme.

2:44
    Kotásek se obtočil okolo branky, ale nedokázal zasunout.