Jaroslavľ – Lev 1:3 (kon.) | Jekaterinburg – Třinec 3:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Skalica – Zlín 1:3 (kon.) | Martin – Žilina 2:4 (kon.) | Poprad – Zvolen 4:2 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-M. 2:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Beroun 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 2:4 (kon.) | Kladno – Znojmo 3:1 (kon.)
Děčín – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 5:0 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 2:5 (kon.)
Nymburk – Pardubice Jun. 8:7 (kon.) | Vsetín – Opava 3:1 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 4:3 (2:0 po s.n.) | Kadaň – Most 3:0 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 5:7 (kon.)
SK Kadaň
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Most
cz Štvrtok 29.08.2013, 18:00 • ZS Kadaň • Prípravný zápas

Vítám vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dnešní utkání svedlo dohromady dva celky z jednoho kraje, neboť v derby se utkají domácí Kadaň a hostující Most. Pro Kadaň půjde o deváté přípravné utkání, u Mostu má toto přípravné utkání pořadové číslo šest. V úterý nastoupila Kadaň na domácím ledě proti Litoměřicím a podařilo se jí Stadionu vrátit týden starou porážku. Hokejisté Sportovního klubu porazili Litoměřice 4:3. Most sehrál své poslední utkání v neděli na ledě německých ledových lvů z Drážďan. Mosteckému celku se ale v Německu vyhrát nepodařilo, neboť si z venkovních zápasu odvezli těsnou porážku 4:3.

Sportovní klub Kadaň: Maštalířský (Boška) – Szakal, Havel, Pelc (C), Mazanec, Rutta, Opalek, Prošek, Dobrovolný – Ton, Kůs, Mainer, Lehnert, Gajovský, Jíra, Novák J., Novák L., Hammerbauer, Seman, Chlouba, Deveri

HC Most: Gutschevits (Nechvátal) – Charousek K. (A), Hora, Havelka, Slavík, Čížek, Drtil, Kasal, Strejček – Pisařík, Koudela, Tauš (C), Palaščák, Smolka, Nedrda, Andres, Zavřel, Bojer, Mužík, Sukharev

Rozhodčí: Zubzanda – Tichý, Hamsták.

00:01

00:49
    Icing domácí Kadaně.

01:42
    Hostující brankář poprvé musel zasahovat.

02:30
    Deveriho nahození ze středního pásma podržel ve své výstroji mostecký brankář.

02:50
    Nedrda zkusil štěstí střelou z levého kruhu, ale domácí brankář Maštalířský puk podržel ve své moci.

02:58
    Další icing Kadaně.

03:40
    Po Szakalově střele od modré se k dorážce nedostal žádný z domácích hráčů, a tak se vhazuje před mosteckou brankou.

04:50
    Ruttova střela minula pravou tyč mostecké branky.

06:13
    Po pár soubojích u mantinelu zahrávají kadaňští na zakázané uvolnění.

06:48
    Kadaň právě vstřelila branku!
    DANKO DEVERI projel až před mosteckého brankáře Gutschevitse a náhodnou střelou mezi brankářovy betony otevírá skóre. Asistence: Roman Chlouba

08:10
    Drtilovu střelu těsně za modrou Maštalířský viděl, a tak se bude vhazovat po jeho levici.

08:43
    Maštalířský měl menší problémy po další Drtilově střele, ale opět puk podržel.

09:14
    Po zmatcích v kadaňské defenzivě se ke střele z mezikruží dostal Nedrda.

09:53
    Píská se mostecký ofsajd.

10:25
    Petr Jíra se ocitl sám v mezikruží, ale pálil pouze do připraveného hostujícího brankáře.

11:59
    Bude se vhazovat před Maštalířským.

12:42
    Po rychlé kombinaci v útočném pásmu se k pohodlné střele do odkryté branky dostal ROMAN CHLOUBA a zvyšuje vedení svého celku. Asistence: Filip Seman.

13:52
    Ofsajd na kadaňské straně.

14:50
    Ruttova střela trefila chrániče jednoho z bránicích hráčů.

16:16
    Mostečtí jsou nyní nastěhování před domácí brankou, ale k žádné větší střele, která by domácí brankáře ohrozila se nedostali.

17:52
    Střela Lukáše Nováka byla zblokována do ochranné sítě.

18:46
    Po Dobrovolného nahození drží puk hostující brankář.

19:09
    Marek Zavřel se dostal v úniku 2 na 1 k zakončení, které pokryl domácí brankář Maštalířský.

19:46
    Domácí mají v posledních okamžicích první třetinu výhodu bule v pásmu svého soupeře.

19:53
    Puk je za domácí brankou a třetina už se pouze dohrává.

20:00

Viděli jsme svižný hokej se šancemi na obou stranách kluziště. Větší šance měla domácí Kadaň, která zásluhou Deveriho a Chlouby vede po první dvacetiminutovce 2:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:48.

Oba celky už jsou na ledové ploše, druhá třetina může začít.

20:01

20:35
    Zdeněk Tauš (Most) je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

21:26
    Gajovského střelu Gutschevits viděl a vyrazil před sebe. K dorážce se ale nedostal žádný domácí hráč.

22:35

23:15
    Zakázané uvolnění Kadaně.

24:08
    Chlouba trefuje z otočky levou tyč mostecké branky!

24:32
    Po Szakalově chybě se dostal do úniku mostecký Nedrda, ale zakončil mimo.

24:58
    Buly před mosteckou brankou.

25:12
    Domácí Petr Jíra si jde odpykat dvě minuty za hákování.

25:59
    Po Drtilově pokusu musel zasahovat domácí brankář Maštalířský.

26:33
    Tauš přihrával na Koudelu, ale toho o puk obrali domácí beci, takže akce Mostu pro tuto chvíli skončila.

27:03
    Most si zahraje desetivteřinovou přesilovku 5 na 3, neboť je vyloučen Roman Chlouba (KAD) na dvě minuty za vražení na hrazení.

27:13
    Petr Jíra na ledě a Kadaň se brání ve čtyřech.

28:06
    Mostecké akce končí ve středu hřiště.

29:03

29:40
    V brankovišti Mostu dochází ke změně. Za Most bude nyní chytat Patrik Nechávatal.

29:40
    Roman Chlouba (KAD) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

30:59
    Domácí se osvobodili a donutili Most začít opět od své branky.

31:51
    Z tresné lavice vracející se Roman Chlouba přihrál do úniku JAROSLAVU KŮSOVI a ten dává třetí branku Kadaně. Asistenece: Roman Chlouba, Vítězslav Pelc.

31:51
    Kadaň také střídá brankáře. Tomáše Maštalířského nahrazuje Roman Boška.

32:40
    Jan Rutta si sjel až do mezikruží, ale trefil pouze připraveného Nechvátala.

33:06
    Most zahrává puk na zakázané uvolnění.

33:14
    A další icing v podání mosteckého celku.

33:32
    Bronislav Andres (MST) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

34:25
    Proškovu střelu zblokoval jeden z mosteckých hráčů.

34:49
    Nechvátal drží puk ve své moci, a tak se bude vhazovat po jeho levici.

35:26
    Po Kůsově nahrávce střílí Szakal do ochranné sítě.

35:34
    Druhá Szakalova střela skončila v lapačce mosteckého Nechvátala.

36:25
    Vítězslav Pelc (KAD) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

37:10
    Kadaň se osvobozuje vyhození až k Nechvátalovi.

37:59
    Seman vystihl rozehrávku Mostu, ujížděl sám na Nechvátala, ale puk se mu v poslední chvíli svezl po hokejce, takže akce je pouze vhazování po levici mosteckého brankáře.

38:25

38:49
    Puk se dotkl stropu haly. Vhazuje se ve středové kruhu.

39:37
    Zakázané uvolnění na domácí straně.

39:55
    Poslední vteřinky se odehrávají pře domácí branku, ale v naprostém poklidu.

40:00

Druhá třetina nabídla opět svižný hokej, ve kterém se hrálo spíše na mosteckou branku. Vyústěním byla třetí kadaňská branka. O tu se postaral po Chloubově přihrávce Jaroslav Kůs. Oba týmy během třetiny vystřídali brankáře, a tak už chytají na obou stranách náhradní muži s maskou. Poslední třetina začne přibližně v 19:37.

Už se nám blíží začátek poslední třetiny, oba celky už jsou na ledové ploše.

40:01

40:13
    Mostecký ofsajd.

40:29
    Havlova střela minula mosteckou branku.

41:13
    Jíra nahrál Gajovskému, tomu se ale střela příliš nepovedla.

42:45
    Střela z hole Jakuba Nováka skončila ve výstroji mosteckého brankáře Nechvátala.

43:21

43:35
    Po Taušově přihrávce se ke střele dostal Koudela, ale trefil pouze Bošku.

44:15
    Kůs přihrával na Tona, ale ten kotouč kvalitně nezpracoval a tak kadaňská akce skončila na hokejkách mosteckých beků.

44:32
    Píská se mostecký icing.

45:02
    Jíra byl po své akci tlačen na brankovou konstrukci, ale hlavní rozhodčí zůstal v naprostém klidu.

45:27
    Daniel Opalek (KAD) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

45:50
    Zavřelova projela brankoviště, ale mezi tři tyče se nevešla.

46:00
    Tomáš Drtil (MST) je vyloučen na 2 minuty za držení hole.

47:04
    Koudela se dostal až před Bošku, ale jeho zakončení neudělalo domácímu brankáři žádné problémy.

48:00
    Oba celky jsou v pěti.

48:53
    Chlouba nevyužil zaváhání mosteckého zadáka a netrefuje branku.

49:58
    Most se dostává do ofsajdového postavení.

50:27
    Most dopravil puk do branky, ale gól není uznán, neboť byl dosažen vysokou holí.

51:35
    Bude se vhazovat po pravici domácího brankáře.

52:28
    Rutta střelou z mezikruží přestřeluje mosteckou branku.

53:30
    Hosté měli nyní několik slibných střelecký pokusů, ale ani jeden z nich neskončil za Boškovými zády.

54:42
    Martin Szakal (KAD) si jde odpykat dvě minuty za sekání.

55:45
    Mostu se nedaří usadit se, na delší čas, v pásmu svého soupeře.

57:02
    Nyní došlo k menší výměně názorů mezi Havlem a Taušem. Vše se obešlo bez trestu.

57:19
    Potyčka mezi Mazancem Smolkou!

57:19
    Martin Mazanec a Pavel Smolka inkasují za potyčku 5 + osobní trest do konce utkání.

58:43
    Puk vyletěl mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

59:07
    Domácí drží útočné pásmo a kombinují okolo mostecké branky.

59:58
    Na závěr střetnutí se bude vhazovat před Boškovo brankou.

60:00

Kadaň si v poslední třetině uhájil tříbrankové vedení, které získala během dvou třetin. V poslední třetině byl vidět vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. V závěru se na ledové ploše trošku přiostřilo a vyústila z toho potyčka mezi Mazancem a Smolka. Při dalším onlajnu z Kadaně na počtenou. (20:11:49)

Marcel Holl

Góly a asistencie: 7. Deveri (Chlouba), 13. Chlouba (Seman), 32. Kůs (Chlouba, Pelc)

SK Kadaň: Maštalířský (od 32.Boška) – Szakal, Havel, Pelc, Mazanec, Rutta, Opalek, Prošek, Dobrovolný – Ton, Kůs, Mainer (C), Lehnert, Gajovský, Jíra, Novák J., Novák L., Hammerbauer, Seman, Chlouba, Deveri
    HC Most: Gutschevits (od 30.Nechvátal) – Charousek K. (A), Hora, Havelka, Slavík, Čížek, Drtil, Kasal, Strejček – Pisařík, Koudela, Tauš (C), Palaščák, Smolka, Nedrda, Andres, Zavřel, Bojer, Mužík, Sukharev

Rozhodca: Zubzanda – Tichý, Hamsták