Liége – Charleroi 6:1 (kon.)
Standard Liége
6:1 (5:0)
Sporting Charleroi
cz Piatok 07.12.2012, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • Belgická Jupiler Pro League

71
    Kapitán a zatím jediný střelec Sportingu Giuseppe Rossini odchází, přichází Harlem-Eddy Gnohéré.

66
    Střelec zatím poslední branky Imoh Ezekiel odchází, nahrazuje ho Luiz Phellype.

56
    Střelce druhé domácí branky Williama Vainqueura střídá Nacho González.

46
    Ještě úřed začátkem druhé půle přišel na hřiště na domácí straně Pocognoli, jenž nahradil M'Poku a z hostující strany Fabris, který zastal místo po Badibangovi.

47
    Do druhé půle vyběhli hosté s novou tváří. Viktora Boppa nahrazuje Christophe Diandy.

David Jahoda

Góly: 5. Buyens (pen.), 7. Vainqueur, 32. Buzaglo, 38. Goreux, 40. Miličević (vla.), 65. Ezekiel - 60. Rossini

Karty:   36. M'Poku (STA)   4. Džinić (CHL)

Standard Liége: Kawashima – Van Damme (C), Ciman, Goreux, Kanu – Vainqueur, Buyens, Buzaglo - M'Poku, Batshuayi, Ezekiel.
    Sporting Charleroi: Mandanda – Džinić, N'Ganga, Martos, Satli – Kaya, Miličević, Bopp, Kudemor – Rossini (C), Badibanga.

Rozhodca: Gumienny – Hermans, Leroy