Neapol – Pescara 5:1 (kon.) | Inter – Palermo 1:0 (kon.) | Bologna – Bergamo 2:1 (kon.)
CFC Janov – Chievo 2:4 (kon.) | Lazio – Parma 2:1 (kon.) | Siena – AS Rím 1:3 (kon.)
Udinese – Cagliari 4:1 (kon.) | Fiorentina – Sampdoria 2:2 (kon.)
CFC Janov
2:4 (1:3)
Chievo Verona
cz Nedeľa 02.12.2012, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A

Hlavní sudí ukončil svým hvizdem dnešní utkání, na jehož konci se z výhry raduje Chievo. Zápas rozhodl Alberto Paloschi, který si připsal hattrick za první poločas a náskok si dokázal jeho tým udržet. Janov měl několik šancí a převahu střel, ale střely nebyly nijak nebezpečné pro Sorrentina. (16:52:04)

90+1
    Chievo se bezúspěšně pokouší ještě něco udělat s dosavadním výsledkem.

90
    Nastaveny jsou 3 minuty.

90
    Chievo právě vstřelilo branku!
    A přichází navýšení skóre! Po krásné kombinaci měl snadný úkol ADRIAN MARIUS STOIAN, jenž dával z bezprostřední blízkosti gól do odkryté brány. - 2:4!

87
    Rohovému kopu bude čelit Chievo.

85
    Manuel Vargas vypálil z více než velké dálky, avšak bránu nijak neohrozil.

84
    Michele Canini uviděl žlutou kartu.

82
    Již několikrát si oba celky vyměnily míč v prostoru půlící čáry po nepřesné přihrávce v kombinaci.

80
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes 10 minut a zdá se, že se na aktuálním výsledku nebude nic měnit.

79
    Andrea Bertolacci dostává žlutou kartu.

77
    Chievo střídá. Jokis přišel, odešel Théréau.

76
    Theréauova střela letěla mimo bránu.

75
    Další Kuckova střela, fanoušci opět v ohrožení.

74
    Ciro Immobile vypálil z dálky, ale branku vůbec netrefil.

73
    Janov střídá. Guana odchází, Cesar přichází.

71
    Andreolli dostává za druhou žlutou kartu červenou.

71
    Andreolli dostává druhou žlutou kartu v zápase, tudíž bude následovat červená.

71
    Marco Rossi nahradí Sampirisiho.

70
    Juraj Kucka se prodral k zakončení, ale jediné co ohrozil byli diváci.

Dario Becci

Góly: 40. Said, 55. Janković - 15. Paloschi, 22. Paloschi, 45+1. Paloschi, 90. Stoian

Karty:   14. Sampirisi (JAN), 27. Janković (JAN), 79. Bertolacci (JAN), 84. Canini (JAN) - 17. Sorrentino (CHV), 23. Dainelli (CHV), 44. Sardo (CHV), 51. Cofie (CHV), 70. Andreollli (CHV), 71. Andreolli (CHV)   71. Andreolli (CHV)

CFC Janov: Frey - Bovo, Canini, Granqvist, Sampirisi - Tozsér, Kucka, Vargas, Bertolacci - Janković, Immobile
    Chievo Verona: Sorrentino - Dramé, Dainelli, Sardo, Andreolli - Guana, Rigoni, Cofie, Hatemaj - Théréau, Paloschi

Rozhodca: P. Tagliavento - F. de Luca, C. La Rocca