Šiauliai – Levadia Tallinn 0:2 (kon.) | Malisheva – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | Aktobe – FK Sarajevo 0:1 (kon.)
FK Liepāja – Víkingur 1:1 (kon.) | Magpies – Derry City 2:0 (kon.) | Bravo Lublaň – Connah's Quay 0:1 (kon.)
Noah – Škendija 2:0 (kon.) | Tallinna Kalev – Urartu 1:2 (kon.) | Atlètic Escaldes – Dudelange 0:1 (kon.)
Floriana – Tre Penne 3:1 (kon.) | Kutaisi – KF Tirana 1:1 (kon.) | UNA Strassen – Kuopio 0:0 (kon.)
Vaasa – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Žodino – Milsami 2:4 (kon.) | Caernarfon – Crusaders 2:0 (kon.)
Bala Town – Paide 1:2 (kon.) | Partizani Tirana – Marsaxlokk 1:1 (kon.) | Tikveš – Breiðablik 3:2 (kon.)
La Fiorita – Isloch Minsk 0:1 (kon.) | Shelbourne – St Joseph's 2:1 (kon.) | Mornar Bar – Dinamo Tbilisi 2:1 (kon.)
Valur – Vllaznia Skadar 2:2 (kon.) | Stjarnan – Linfield 2:0 (kon.)
Shelbourne FC
2:1 (1:1)
St Joseph's FC
cz Štvrtok 11.07.2024, 20:45 • Tolka Park, Dublin • Európska konferenčná liga • Predkolo

Irské Shelbourne splnilo roli favorita, byť se proti gibraltarskému outsiderovi ze St. Joseph's nadřelo. Domácí sice vedli od první minuty brankou Marka Coyla, ovšem před přestávkou se po rohovém kopu prosadil Francisco Paul Curado a rozhodnutí tak muselo padnout až ve druhém poločase, kdy se po penaltovém faulu na Boyda prosadil z pokutového kopu William Jarvis. (22:42:32)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:13.

90+6

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Střídání v týmu Shelbourne FC:
    ze hřiště odchází Jarvis, přichází Bone.

85
    Střídání v týmu St Joseph's FC:
    ze hřiště odchází Jolley, přichází Rosa.

85
    ze hřiště odchází Rey, přichází Bautista.

74
    ze hřiště odchází Coyle, přichází Caffrey.

69
    ze hřiště odchází Paul Curado, přichází Pons.

59
    ze hřiště odchází Martin, přichází Wood.

59
    ze hřiště odchází Burt, přichází Cooke.
    58. JARVIS - 2:1

58
    Shelbourne právě vstřelilo branku! WILLIAM JARVIS proměnil penaltu střelou do horního rohu, brankář Navas Ruíz skočil na opačnou stranu a byl bez šance!
    56. Penalta pro Shelbourne po faulu Reye na Boyda.

56
    Při útočné snaze Shelbourne Rey nevybíravým zákrokem podrazil Boyda a rozhodčí Teixeira bez váhání nařizuje pokutový kop pro Shelbourne!