Šiauliai – Levadia Tallinn 0:2 (kon.) | Malisheva – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | Aktobe – FK Sarajevo 0:1 (kon.)
FK Liepāja – Víkingur 1:1 (kon.) | Magpies – Derry City 2:0 (kon.) | Bravo Lublaň – Connah's Quay 0:1 (kon.)
Noah – Škendija 2:0 (kon.) | Tallinna Kalev – Urartu 1:2 (kon.) | Atlètic Escaldes – Dudelange 0:1 (kon.)
Floriana – Tre Penne 3:1 (kon.) | Kutaisi – KF Tirana 1:1 (kon.) | UNA Strassen – Kuopio 0:0 (kon.)
Vaasa – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Žodino – Milsami 2:4 (kon.) | Caernarfon – Crusaders 2:0 (kon.)
Bala Town – Paide 1:2 (kon.) | Partizani Tirana – Marsaxlokk 1:1 (kon.) | Tikveš – Breiðablik 3:2 (kon.)
La Fiorita – Isloch Minsk 0:1 (kon.) | Shelbourne – St Joseph's 2:1 (kon.) | Mornar Bar – Dinamo Tbilisi 2:1 (kon.)
Valur – Vllaznia Skadar 2:2 (kon.) | Stjarnan – Linfield 2:0 (kon.)
Valur Reykjavík
2:2 (1:1)
KF Vllaznia Skadar
cz Štvrtok 11.07.2024, 21:00 • Hlídarendi (Rejkjavík) • Európska konferenčná liga • Predkolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 9:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:17. (23:03:49)

Je konec utkání, domácí Valur nakonec po mimořádně vyrovnaném závěru remizoval 2:2 s Vllazniou Skadar. Domácí se dostali ve 12. minutě do vedení, když se prosadil Gudmundur Andri Tryggvason, ale vedení Valuru vydrželo jen do 23. minuty, kdy se prosadil do koncovy Ardit Krymi a zařídil vyrovnání Skadaru na 1:1. V 82. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Ardit Deliu z Skadaru, ale hosté i tak po třech minutách vstřelili branku na 2:1, když se prosadil Kevin Dodaj. Domácí ale nakonec krátkou přesilovku přeci jen využili, a to v samotném závěru. V deváté minutě nastavení srovnal na konečných 2:2 Lukas Heimisson.