Šiauliai – Levadia Tallinn 0:2 (kon.) | Malisheva – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | Aktobe – FK Sarajevo 0:1 (kon.)
FK Liepāja – Víkingur 1:1 (kon.) | Magpies – Derry City 2:0 (kon.) | Bravo Lublaň – Connah's Quay 0:1 (kon.)
Noah – Škendija 2:0 (kon.) | Tallinna Kalev – Urartu 1:2 (kon.) | Atlètic Escaldes – Dudelange 0:1 (kon.)
Floriana – Tre Penne 3:1 (kon.) | Kutaisi – KF Tirana 1:1 (kon.) | UNA Strassen – Kuopio 0:0 (kon.)
Vaasa – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Žodino – Milsami 2:4 (kon.) | Caernarfon – Crusaders 2:0 (kon.)
Bala Town – Paide 1:2 (kon.) | Partizani Tirana – Marsaxlokk 1:1 (kon.) | Tikveš – Breiðablik 3:2 (kon.)
La Fiorita – Isloch Minsk 0:1 (kon.) | Shelbourne – St Joseph's 2:1 (kon.) | Mornar Bar – Dinamo Tbilisi 2:1 (kon.)
Valur – Vllaznia Skadar 2:2 (kon.) | Stjarnan – Linfield 2:0 (kon.)
Mornar Bar
2:1 (2:0)
FC Dinamo Tbilisi
cz Štvrtok 11.07.2024, 20:45 • DG Arena Lješkopolje, Podgorica (MNE) • Európska konferenčná liga • Predkolo

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:8. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:20. (22:47:28)

Zápas skončil překvapivým vítězstvím domácího týmu, Mornar Bar porazil Dinamo Tbilisi 2:1. Domácí si na vítězství zadělali v prvním poločase, který vyhráli 2:0. Nejprve se ve 20. minutě prosadil Marko Djurišić a o pouhé tři minuty později ten samý hráč asistoval na gól Milanu Vušurovićovi. Ve druhé půli přišla komplikace v podobě červené karty, kterou obdržel v 84. minutě Ermin Seratlić. Dinamo ale už stihlo jen snížit zásluhou Nikoloze Ugrechelidzeho a trochu si tak vylepšit pozici do odvety.

90+5
    90+4. Nikoloz UGRECHELIDZE - 2:1

90+4
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Desetičlenný kotel gruzínských vlajkonošů rozveselil přesnou hlavičkou po rohovém kopu Santise Cayaxe NIKOLOZ UGRECHELIDZE.

90+3
    Střídání v týmu Mornar Bar:
    ze hřiště odchází Chris-Marlon Ondong-Mba, přichází Aleksandar Vujačić,
    ze hřiště odchází Marko Djurišić, přichází Nikola Vuković.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Žlutá karta pro tým Mornar Bar (Marko Djurišić).

87
    Žlutá karta pro tým FC Dinamo Tbilisi (Giorgi Moiscrapišvili).

84
    Červená karta pro tým Mornar Bar (Ermin Seratlić).

81
    Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi:
    ze hřiště odchází Saba Charebašvili, přichází Muchran Bagrationi.

80
    Cayax si navedl míč na pěknou střelu z 20 metrů, která letí těsně kolem domácí šibenice.

71
    ze hřiště odchází Balsa Dubljevic, přichází Marko Ćetković,
    ze hřiště odchází Balša Vukotić, přichází Ermin Seratlić.

70
    ze hřiště odchází Vakhtang Salia, přichází Jaduli Iobashvili.

69
    ze hřiště odchází Levan Osikmašvili, přichází Giorgi Moiscrapišvili.

68
    Žlutá karta pro tým FC Dinamo Tbilisi (Aleksandre Kalandadze).

66
    ze hřiště odchází Darko Zorić, přichází Kotaro Kiši.

56
    První větší příležitost hostů měl Schirtladze, který se protáhl až před bránu, dloubák z úhlu však rozvlnil jen boční síť.