Frosinone – Cagliari 3:1 (kon.) | Empoli – Monza 3:0 (kon.) | Salernitana – CFC Janov 1:2 (kon.)
Lecce – Juventus 0:3 (kon.)
US Lecce
0:3 (0:0)
Juventus Turín
cz Nedeľa 21.01.2024, 20:45 • Stadio Via del mare, Lecce • Talianska Seria A • 21. kolo

To je pro dnešek úplně vše! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (22:43:59)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:12.

Utkání 21.kola Serie A mezi Lecce a Jventusem je u svého konce. Z jasného vítězství se raduje hostující celek z Turína. Po první půli vše nenasvědčovalo vysoké výhře, když se hrála vyrovnaná hra. Jenže ve druhé půli potvrdila Stará dáma své kvality. Nejprve v 59.minutě skóroval Vlahovič a ten samý hráč se prosadil podruhé o necelých deset minut. Definitvní tečku přidal v 85.minutě přesnou hlavou Bremer. Juventus si tak odváží zaslouženou výhru 3:0.

90+4

90+3
    Naposledy se dostal ke střele v duelu Nicola Sansone. Tento pokus spíše protáhl Wojciecha Szczęsnyho, který v klidu vyráží.

90+2
    Alex Sandro potvrzuje své zkušenosti, když bez chyby drží balón na levé lajně.

90+1
    Další snaha domácích je ukončena nepřesným centrem, který vyslal Piccoli.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Tentokrát nebyla standardní situace zahrána nejlépe, proto do rukavic chytá Falcone.

89
    Mohamed Kaba zastavoval rychlou akci hostujícího mužstva a za zatažení vidí žlutou kartu.

88
    Wojciech Szczęsny také nebude chvátat s rozehrávkou od své branky, tím naděluje nadějné sekundy pro Juve.

87
    Lecce ještě rozhodně nesložilo zbraně, jenomže o míč přijde kvůli nepřesnému zakončení Sansoneho.

86
    Juventus se zřejmě na závěr duelu mírně zatáhne, což už je vidět od výkopu.
    85. Gleison BREMER - 0:3

85
    Juventus právě vstřelil branku!
    Stará dáma jednoznačně potvrzuje výhru! Samuel Iling si vzal na starost rozehrávku standardní situace z levé strany. Na ní si perfektně nakočil GLEISON BREMER a přesnou, tvrdou hlavou překonává bezradného Falconeho. – 0:3.

84
    Poklidná kombinace Juventusu není prakticky nějak ohroženo. Naopak ALex Sandro vybojoval faul.

83
    US se po útočné snaze nedostalo ani ke střele, jelikož Szczęsny dokázal přečíst přihrávku do pokutového území.

82
    Lecce se dokáže doře ubránit na levé straně, ale přechod do útoku není úplně ideální.