Bayern – Brémy 0:1 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (1:0)
FC Augsburg
cz Nedeľa 21.01.2024, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 18. kolo

To je pro dnešek úplně vše! Užijte si zbytek víkendu a u dalších textových přenosů naviděnou. (19:38:02)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 14:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:20.

Utkání 18.kola Bundesligy mezi Mönchengladbachem a Augsurgem je u svého konce. Z tříbodového vítězství se raduje hostující mužstvo. To bylo od začátku duelu aktivnější, ale bude to Borussia, která udeřila ve 12.minutě zásluhou Siebatcheua. Do druhé půle bleskově vstoupil Augsburg, když ve 47.minutě vyrovnal Tietz. To nebylo vše, jelikož o čytři minuty později nádhernou souhru zakončil Engels. Zbytek duelu se nesl spíše ve velkém boji, a tak hosté ubránili výsledek 1:2.

90+6

90+5
    Augsburg rychle zavezl míč do ofenzivní části. Dion Drena Beljo ho zatáhl do rohu hřiště a zdržuje hru.

90+4
    Aktivita hostů je stále na vysoké úrovni. Skvělá práce tělem Belja končí autovým vhazováním.

90+3
    Alassane Pléa měl velké štěstí, protože se k němu dvakrát odrazil balón. Střela je zakončena několik metrů vedle svatyně hostů.

90+2
    Ermedin Demirović moc dlouho přidržel kulatý nesmysl na své kopačce, proto mu je zaslouženě odebrán.

90+1
    Florian Neuhaus už napřahoval ke střele z velké dálky, jenže před ním stihl zasáhnou obránce. Proto Mbabu vyváží do bezpečí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Elvis Rexhbecaj poslal těžkou přihrávku do náběhu Beljovi, ten neměl nárok a k míči se dostanou domácí.

88
    Mohlo být definitivně rozhodnuto. Dion Drena Beljo se propracoval z velké úhlu k brance domácích a pokoušel se pod sebou najít Demiroviče, ale byl neúspěšný.

87
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Franck Honorat, přichází Grant-Leon Ranos.

86
    V hlavní roli byl opět Neuhaus, když poslal špatný centr přímo do rukavic brankáře.

85
    Rychlý Florian Neuhaus dokázal vybojovat na svou osobu nedovolený zákrok. Domácí rychle rozehrávají a míří do ofenzivy.