Žižkov – Jablonec 5:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 2:2 (kon.) | Vyškov – Slovan Bratislava sk 2:2 (kon.)
Žilina – Považská Bystrica 7:0 (kon.) | B. Bystrica – Spiš. N. Ves 8:0 (kon.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    Viktoria Žižkov krátce před koncem rozhoduje o osudu utkání! Mezi střelce se zapsal také JIŘÍ SODOMA.

78
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Hosté ještě dramatizují tento zápas! Naději svému týmu dodává gólem TOMÁŠ HÜBSCHMANN.

68
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Do listiny střelců se zapsal také MATOUŠ KRULICH.

58
    Domácí odskakují na rozdíl tří branek! Svým gólem se blýskl DAVID ŠTROMBACH.

53
    Žižkov pokračuje v dobrém výkonu a prosazuje se i ve druhém poločase! Na 3:1 zvýšil JAROSLAV TREGLER.

46

45

42
    Domácí otáčejí skóre krátce před koncem poločasu! Přesným zásahem se prezentoval RADEK VOLTR.

30
    A je vyrovnáno! Míč do branky dostal JAN KOZOJED.

20
    Jablonec se dostává do vedení! Svou brankou se o to postaral VÁCLAV DRCHAL.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Patrik Lidmila

Góly: 30. Kozojed, 42. Voltr, 53. Tregler, 58. Štrombach, 87. Sodoma – 20. Drchal, 68. Krulich, 78. Hübschmann

FK Viktoria Žižkov: Kotek – Batioja, Rosa, Divíšek, Jirásek, Kovinič, Kozojed, Kuchař, Muleme, Ret, Voltr
    FK Jablonec: Fendrich – Štěpánek, Tekijaški, Martinec – Gaši, Houska, Vakho, Kratochvíl, Polidar – Drchal, Chramosta