Varnsdorf – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Vlašim – Bohemians 0:7 (kon.) | Chrudim – Teplice 2:1 (kon.)
Brno – Zlaté Moravce sk 0:2 (kon.)
FK Varnsdorf
0:4 (0:2)
FK Mladá Boleslav
cz Streda 17.01.2024, 10:30 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Tipsport liga • Skupina A

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:08:52)

Zápas je u konce. V druhém poločase jsme viděli opět dvě branky, opět byly obě do sítě Varnsdorfu. Domácí tým byl o něco aktivnější, vidět byl v druhé části nejvíc Firbacher. Na hostující straně se prosadili Kodad a John.

90

90
    Balon je u brankáře Boleslavi, který vymýšlí, kam rozehraje. Černí už ani moc nenapadají a nechávají Boleslav vzadu hrát.

89
    Fulnek hledal centrem někoho ze spoluhráčů před brankou, míč se ale dostal až na druhou stranu.

87
    Kodad vybíhal pro balon z ofsajdu, to neuniklo pozornému čárovému sudímu.

86
    Centr se hostům podařil odvrátit a také získat odkop.

85
    Solomon získal faul pro svoje barvy kousek od rohu velkého vápna Boleslavi.

84
    Hosté rozehrají rohový kop. Do konce základní hrací doby zbývá asi šest minut.

83
    Boleslav standardku odrazila a sama se mohla vydat dopředu. Střela modrých šla jen do ochranné sítě za brankou.

82
    Varnsdorf získal faul na polovině modrých. Míč rozehraje Solomon.

80
    Teď se vrací ke kontrole nad míčem Boleslav. Míč si momentálně nahrávají obránci.

79
    Nikita se rozhodl pro sólo akci, když se snažil projít s míčem z levé strany do šestnáctky, odkud chtěl střílet. Hned první protihráč ho však s míčem zastavil. Jeho spoluhráči mu dali jasně vědět, že je potřeba nahrávat.

78
    Varnsdorfu se daří modré držet zmáčknuté a drží míč.

77
    Sudí si musel vzít k sobě na kobereček dva hráče, kteří měli pravděpodobně hodně připomínek k řízení zápasu.

77
    Po rohu přišla nepřesná rána. Míč proskákal kousek od tyčky.

76
    Domácí tým rozehraje roh z pravé strany.
    74. JOHN - 0:4

74
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Prvoligový celek přidává čtvrtou přesnou ránu! Přihrávku z pravé strany si našel na druhé straně vcelku osamocený SOLOMON JOHN, a střelou do prostředku branky zvládl překonat brankáře.