Varnsdorf – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Vlašim – Bohemians 0:7 (kon.) | Chrudim – Teplice 2:1 (kon.)
Brno – Zlaté Moravce sk 0:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:7 (0:1)
Bohemians 1905
cz Streda 17.01.2024, 10:30 • Na Lukách, Vlašim • Tipsport liga • Skupina B

Fotbalisté Bohemians deklasovali v dnešním utkání zimní Tipsport ligy domácí Vlašim 7:0. Zatímco v první půli se klokani prosadili jedinkrát zásluhou Antonína Křapky, po změně stran zamířili do černého hned šestkrát. Nejpilnější byl v tomto ohledu dvougólový Jan Matoušek. Po změně stran se určitě projevilo, že zelenobílí mohli nasadit dvě kvalitní jedenáctky. To vlašimský kouč Hyský dal příležitost některým hráčům na zkoušku či novým posilám, které se s mužstvem teprve seznamují. To je z mé strany vše. Mějte se fajn! (12:13:24)

90+1

90
    Další kontr Bohemky byl včas zastaven. Proti přihrávce Michala Berana na Dostála totiž vystoupil bránící hráč.
    88. Ladislav MUŽÍK - 0:7

88
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Ve druhém poločase z afrických hráčů složená obrana domácích už vůbec nestíhá! Michal Beran poslal do úniku LADISLAVA MUŽÍKA a ten svou šanci proměňuje – 0:7.
    85. Jan KOVAŘÍK - 0:6

85
    Už na 0:6 zvyšuje JAN KOVAŘÍK! Ten dostal míč do pokutového území, kolem Karima si ho hodil na levačku a přízemní střelou překonal Koláře.
    83. Jan MATOUŠEK - 0:5

83
    Pátý gól Bohemians! Jan Vondra poslal zas za obranu na JANA MATOUŠKA. Tomu navíc situaci ulehčila smůla vybíhajícího brankáře Koláře, který podklouzl a s Matouškovým lobem tak nemohl nic dělat, protože se v té chvíli teprve zvedal z umělého trávníku.

83
    Štěpán Beran u rohového praporku posunul míč na Musila. Jeho nástřel na bližší tyč odvrátili hosté.

82
    Heppnerův centr odvrátil na roh Josef Jindřišek. Možnost pro domácí ohrozit brankáře soupeře.

81
    Následoval roh. Martin Dostál ho přetáhl právě na Matouška, jehož halfvolej zablokovala obrana.

80
    Jan Matoušek parádně obehrál Onijeho a z levé strany utíkal proti bráně Vlašimi. Jeho střelu však dokázal pokrýt Kolář!

80
    Jonáš Kneifel dobře uvolnil Lukáše Musila. Ten zakončoval už z úhlu a Reichl kontroloval míč, který směřoval vedle jeho bližší tyče.

78
    Domácí se teď přeci jen vymanili z tlaku soupeře a sami kombinují na útočné polovině. Tak centr od pravé lajny chytá gólman Bohemky.

77
    Domácí to zkusili po levé straně, odkud přilétl centr. Ten si stáhl do rukavic Reichl.

74
    Bohemka pokračuje v náporu. Vlašim si teď ale může odpočinout po faulu Vondry na Erika Biegona.

73
    Nakonec se rodí docela vysoká výhra Bohemians. Projevuje se, že hosté mohli nasadit dvě rovnocenné jedenáctky. To někteří vlašimští fotbalisté se dnes vidí v podstatě poprvé a zbytek týmu trénuje od pondělí.
    70. David PUŠKÁČ - 0:4

Martin Augustin

Góly: 9. Křapka, 52. Matoušek, 68. Hůlka, 70. Puškáč, 83. Matoušek, 85. Kovařík, 88. Mužík

FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Beránek, Lacík, Planka, Pernica, F. Dostál, Šubert, Šmiga, Nogha, Kulhánek, Osuagwu.
    Náhradníci: Kolář – Š. Beran, Biegon, Heppner, Karim, Musil, Onije, Tavares, Kneifel, Wilson, Olamilekan.

Tréner: Martin Hyský

Bohemians 1905: Reichl – A. Kadlec, Křapka, Hybš – Köstl, Jánoš, Hrubý, Shejbal (33. Farkaš) – Prekop – Kozák, Ristovski.

2. poločas: Reichl – Hůlka, Vondra, Kadlec M. – Dostál, Jindřišek, Beran, Kovařík – Matoušek – Mužík, Puškáč

Tréner: Jaroslav Veselý