Dynamo Drážďany – Pardubice 3:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Slovácko 1:1 (kon.)
CS Universitatea Craiova
1:1 (1:1)
1.FC Slovácko
cz Nedeľa 14.01.2024, 15:30 • Stadion Regnum Carya • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Universitatea Craiova: Popescu – Soiri, Zajkov, Badelj, Bancu – Crețu, Houri, Căpățînă – Baiaram, Koljic, Ivan
    Náhradníci: Lazar, Vlădoiu, Tomasec, Silva, Maldonad, Benga, Mateiu, Ișfan, Markovic, Lăpădătescu, Trică, Gașpar, Bană, Barbu

1.FC Slovácko: Heča – Bartoš, Daníček, Srubek – Sinyavskiy, Trávník, Havlík, Petržela, Juroška – Vecheta, Cicilia
    Trenér: Martin Svědík.

1

2
    Popescu má první zákrok utkání, z poza vápna pálil Cicilia. Jeho pokus vyrazil brankář na roh.

4
    Slovácko je nadále aktivní, po zachycené rozehrávce střílel Havlík, jeho pokus srazil stoper na další rohový kop.

6
    I Heča už má svůj první zákrok. Střelu z poza vápna vyráží na roh.

10
    Craiova kombinuje na polovině soupeře, do žádné šance se však zatím nedostali.

12
    Po faulu Jurošky bude rumunský tým zahrávat přímý kop kousek za vápnem.

14
    Tým Universitatea Craiova právě vstřelil branku!
    Po krásné akci zakončoval v jednoduché pozici STEFAN BAIARAM. Útok Craiovi teď pěkně vykombinoval obranu Slovácka.

19
    Slovácko teď nezažívá nejlepší období, důkazem toho byl nepovedený útok po pravé straně, který skončil špatným zpracováním.

21
    Rohový kop bude zahrávat Slovácko.

24
    Heča měl teď velké štěstí, že neinkasoval po centru z pravé strany. Míč na poslední chvíli dokázal instinktivně vyrazit nad branku.

27
    Hráči Slovácka vybojovali výhodu standardní situace na soupeřově polovině.

30
    Ivan napřáhl ke střele z poza vápna a trefil levou tyč! Heča může děkovat brankové konstrukci.

33
    Cicilia zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, střela byla tečována, tudíž následuje rohový kop.

39
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    MAREK HAVLÍK obdržel míč na kraji vápna, navedl si jej na levačku a přesnou přízemní ranou na zadní tyč obstřelil brankáře.

41
    Další šance Slovácka tentokrát zůstává nevyužita. Zevnitř vápna pálil Vecheta, jeho pokus byl ale sražen a ztlumen tak, že brankář neměl problém míč chytit.

43
    Po hezké akci pálil z levé strany útočník domácích, Heča vyráží na rohový kop.

45

Po první půli následuje pauza, počítáme s tím, že ve druhém poločase vyběhnou na obou stranách jiné jedenáctky.

46

49
    Druhá půle začala velmi opatrně, žádný z týmů se ještě do nějaké akce nedostal.

51
    Slovácko přežilo závar ve svém vlastním vápně, po pár odrazech míč skončil mimo hru. Odkopávat bude brankář.

54
    Craiova bude zahrávat první rohový kop ve druhé půli.

58
    Rychlý protiútok Slovácka končí zákrokem brankáře domácího celku. Následuje rohový kop.

62
    Baiaram se protlačil až ke střele z úhlu, stoper jeho pokus srazil do zámezí.

66
    Po rohovém kopu Slovácka míč propadl až za vápno, kde si ho našel Havlík. Jeho střela z první ale měla ke golové radosti hodně daleko.

68
    Markovič běžel sám na brankáře Slovácka. Heča se ale předvedl výborným zákrokem a míč chytl.

72
    Další skvělý zákrok hostujícího brankáře, tentokrát tygřím skokem zlikvidoval střelu z poza vápna.

77
    Slovácko vybojovalo standardní situaci z dobré pozice za vápnem. Rozehraje ji Holzer.

81
    Útok Craiovi byl zastaven u postranní lajny kousek od vápna Slovácka. Domácí celek bude odtamtud vhazovat.

87
    Po rohovém kopu si z jednoho ze soubojů odnesl nějaký šrám hráč Slovácka. Po krátké kontrole zdravotníkem hráč pokračuje ve hře.

89
    Útok českého celku po levé straně zastavuje offside.

90
    Po špatné nahrávce přišel rychlý brejk Craiovi. Obrana Slovácka se ale dobře vrátila a hrozící nebezpečí zažehnala.

90

Je za námi přípravné utkání, které končí remízou 1:1, za Craiovu se prosadil Stefan Baiaram, za Slovácko udeřil ve 39. minutě Marek Havlík.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost. (17:18:19)