Dynamo Drážďany – Pardubice 3:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Slovácko 1:1 (kon.)
CS Universitatea Craiova
1:1 (1:1)
1.FC Slovácko
cz Nedeľa 14.01.2024, 15:30 • Stadion Regnum Carya • Prípravný zápas

Je za námi přípravné utkání, které končí remízou 1:1, za Craiovu se prosadil Stefan Baiaram, za Slovácko udeřil ve 39. minutě Marek Havlík.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost. (17:18:19)

90

90
    Po špatné nahrávce přišel rychlý brejk Craiovi. Obrana Slovácka se ale dobře vrátila a hrozící nebezpečí zažehnala.

89
    Útok českého celku po levé straně zastavuje offside.

87
    Po rohovém kopu si z jednoho ze soubojů odnesl nějaký šrám hráč Slovácka. Po krátké kontrole zdravotníkem hráč pokračuje ve hře.

81
    Útok Craiovi byl zastaven u postranní lajny kousek od vápna Slovácka. Domácí celek bude odtamtud vhazovat.

77
    Slovácko vybojovalo standardní situaci z dobré pozice za vápnem. Rozehraje ji Holzer.

72
    Další skvělý zákrok hostujícího brankáře, tentokrát tygřím skokem zlikvidoval střelu z poza vápna.

68
    Markovič běžel sám na brankáře Slovácka. Heča se ale předvedl výborným zákrokem a míč chytl.

66
    Po rohovém kopu Slovácka míč propadl až za vápno, kde si ho našel Havlík. Jeho střela z první ale měla ke golové radosti hodně daleko.

62
    Baiaram se protlačil až ke střele z úhlu, stoper jeho pokus srazil do zámezí.

58
    Rychlý protiútok Slovácka končí zákrokem brankáře domácího celku. Následuje rohový kop.

54
    Craiova bude zahrávat první rohový kop ve druhé půli.

51
    Slovácko přežilo závar ve svém vlastním vápně, po pár odrazech míč skončil mimo hru. Odkopávat bude brankář.

49
    Druhá půle začala velmi opatrně, žádný z týmů se ještě do nějaké akce nedostal.

46

Po první půli následuje pauza, počítáme s tím, že ve druhém poločase vyběhnou na obou stranách jiné jedenáctky.