Lazio – Lecce 1:0 (kon.) | Cagliari – Bologna 2:1 (kon.) | Fiorentina – Udinese 2:2 (kon.)
AC Miláno – AS Rím 3:1 (kon.)
ACF Fiorentina
2:2 (0:1)
Udinese Calcio
cz Nedeľa 14.01.2024, 18:00 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Talianska Seria A • 20. kolo

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13. (20:04:07)

Druhá půle přinesla tři branky, domácím se napřed povedlo zaslouženě vyrovnat, ovšem o zhruba čtvrt hodiny později se skóre opět měnilo a znovu ve prospěch Udinese. Poslední slovo však měl znovu favorit, který tři minuty před koncem základní hrací doby podruhé vyrovnal a dal výsledku konečnou podobu, třebaže v závěru mohly oba celky strhnou vedení na svoji stranu.

90+6

90+5
    Ještě jedna možnost domácích, M'bala Nzola z levé strany tečoval míč vysoko nad bránu.

90+4
    Střídání v týmu Udinese Calcio:
    ze hřiště odchází Hassane Kamara, přichází Antonio Tikvić.

90+4
    Chystá se taktické střídání na straně Udinese.

90+2
    A na druhé straně mohla Fiorentina dokonat obrat, střela Giacoma Bonaventury však skončila pouze na levé tyči brány hostů.

90+2
    Hosté předvedli pěknou kombinaci před hranicí vápna domácího celku, tu zakončil střelou bez přípravy Isaac Success, avšak mířil vysoko nad.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut. Čekal jsem minimálně šest.

89
    Florian Thauvin je v krátkém čase třetím hráčem Udinese, jenž zůstává ležet na trávníku. Nastvovat se bude zřejmě dost minut.

88
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Jonathan Ikoné, přichází Antonín Barák.

88
    ze hřiště odchází Luca Ranieri, přichází Nikola Milenković.
    87. M'bala NZOLA - 2:2

87
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    M'BALA NZOLA provedl exekuci naprosto parádně, míč adresoval levačkou ze svého pohledu přesně k pravé tyči, zatímco gólman volil opačný kout.

86
    Je tu pokutový kop, jeden z hráčů Udinese zcela jasně zahrál rukou.

86
    I když moment, hlavní arbitr se jde dívat na video.

85
    Nakonec přišla nejprve rozehrávka rohového kopu, po které střílel ve vápně Lucas Beltrán pouze do protihráče. Následně reklamoval ruku, ale penalta to není.

84
    Rohový kop bude rozehrávat domácí tým, ještě předtím střídání.

Petr Frömel

Góly: 56. Beltrán (Faraoni), 87. Nzola (pen.) – 10. Lovrić (Lucca), 73. Thauvin (Lovrić)

Karty:   62. Ranieri (FIO) – 35. Kamara (UDI)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.
    ACF Fiorentina: P. Terracciano – Kayode (46. Faraoni), Lu. Martínez, Ranieri (88. Milenković), Biraghi – Mandragora, Duncan (46. Arthur) – Ikoné (88. Barák), Bonaventura, Brekalo (76. Nzola) – Beltrán.
    Náhradníci: Martinelli, Vannucchi, Christensen – Mina, Comuzzo, Parisi, Infantino, Amatucci, Sottil, López.

Tréner: V. Italiano.

Udinese Calcio: Okoye – Ferreira, Pérez, T. Kristensen – Ebosele (58. Ehizibue), Lovrić, Walace, Samardžić (58. Thauvin), Kamara (90+4. Tikvić) – Pereyra – Lucca (58. Success).
    Náhradníci: Silvestri, Padelli – Masina, Kabasele, Giannetti, Zemura, Zarraga, Camara, Payero, Davis, Brenner.

Tréner: G. Cioffi.