Juventus – Neapol 1:0 (kon.)
Juventus Turín
1:0 (0:0)
SSC Neapol
cz Piatok 08.12.2023, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • Talianska Seria A • 15. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (22:44:45)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:9. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:12.

Máme za sebou utkání 15. kola Serie A, ve kterém domácí Juventus porazil Neapol 1:0.
    V prvním poločase měl v 28. minutě obrovskou šanci Chviča Kvaracchelija, který sám před bránou vysoko přestřelil.
    Ve 2. poločase se v 51. minutě prosadil Gatti po volném přímém kopu a zařídil jediný gól utkání. Hosté se zmohli jen na jedinou střelu na bránu, a proto prohráli 1:0.

90+6

90+5
    Tito hráči v závěru obdrželi žlutou kartu.

90+5
    Zbývá poslední minuta a vypadá to, že si hosté připíšou 1. venkovní prohru v sezóně.

90+2
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Samuel Iling,
    ze hřiště odchází Andrea Cambiaso, přichází Daniele Rugani.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Hosté se snaží závěrečným tlakem s výsledkem něco udělat.

88
    Útočným faulem se provinili hráči Neapole.

87
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Jens Cajuste,
    ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Giovanni Simeone.

86
    Elmas obdržel žlutou kartu za své protesty.

85
    Následovat bude rohový kop Neapole.

84
    Hlavička Jesuse byla velmi nepřesná.

83
    ze hřiště odchází Federico Chiesa, přichází Moise Kean,
    ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Aléx Sandro.

81
    Hráči Neapole mají na sobě deku a moc neví, co s míčem a tak jej ťukají ze strany na stranu.

79
    Juan Jesus předvedl skvělý zákrok proti unikajícímu Federicu Chiesovi.

77
    Rohový kop budou zahrávat hosté.

75
    Hráči Neapole kombinují s míčem a chtějí výsledek minimálně dorovnat.

73
    ze hřiště odchází Natan, přichází Alessandro Zanoli,
    ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Giacomo Raspadori.

71
    Wojciech Szczęsny předvedl strašnou rozehrávku, která se dostala k Victoru Osimhenovi, který vstřelil branku. Asistent prokázal, že stál v době přihrávky v ofsajdu.
    Teď domácí utekli hrobníkovi z lopaty.

70
    ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Arkadiusz Milik.

69
    Vlahovič spadl ve vápně, ale sám ukazuje, že se o faul nejednalo. Skvělé gesto od útočníka domácích.

67
    Federico Chiesa vyslal zajímavý pokus, který jen těsně minul horní tyč.

66
    VAR prokázal, že míč trefil rameno, takže se ruka nepíská.

65
    ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Eljif Elmas.

64
    Domácí se dožadují penalty po údajné ruce. VAR vše prověřuje.

63
    Jesus za svůj faul obdržel žlutou kartu.

61
    S rohovým kopem si obrana hostů poradila.

60
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

58
    Danilo obdržel žlutou kartu za faul loktem na Osimhena.

57
    Dušan Vlahović se snažil, aby byl odpískán faul na jeho osobu, ale na to mu sudí neskočil.

55
    Hráči Neapole kombinují s míčem a snaží se s výsledkem zápasu něco udělat.

53
    Střela Stanislava Lobotky byla nepřesná.
    51. Federico GATTI - 1:0

51
    Juventus právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FEDERICO GATTI, asistoval mu ANDREA CAMBIASO!!!
    Po skvělé akci se k centru dostal Andrea Cambiaso, který skvěle našel hlavu FEDERICA GATTIHO, který bezpečně zavěsil.

49
    Obrovskou šanci měl Dušan Vlahović, který z hranice vápna napálil tyč. Mrzet ho to však nemusí, neboť si nepohlídal ofsajd.

48
    Piotr Zieliński se snažil průnikovou přihrávkou najít jednoho ze svých spoluhráčů, ale jeho pas byl nepřesný.

47
    Piotr Zieliński napřáhl ke střele, nicméně jeho střela byla nepřesná.

46

Máme za sebou 1. poločas, po kterém je stav 0:0.
    Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří si připsali několik šancí. Ty si vypracovali i domácí, ale oba týmy je nedali. Tu největší šanci si vypracoval Chviča Kvaracchelija, který po skvělé přihrávce sám před gólmanem nepochopitelně střílel vysoko nad.
    Poločas tak skočil 0:0.

45+2

45+1
    Chviča Kvaracchelija obdržel žlutou kartu za nesportovní chování.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    Ani Juventus se již někam nežene. Vypadá to, že oba týmy už poločas dohrávají a čekají na 2. poločas.

43
    Hráči Neapole hrají opatrně a vyčkávají. Nechtějí hlavně dostat gól do šatny.

41
    Domácí budou vhazovat poblíž šestnáctky hostů.

39
    Velkou šanci měli hosté, když se k šanci dostal Giovanni Di Lorenzo, který napálil tyč. Štěstí zatím hostům v dnešním zápase chybí.

37
    Hráči Neapole kombinují s míčem a vypadají, že neví, co s míčem dělat.

36

34
    Chviča Kvaracchelija se snažil zachytit pas z hloubi pole, ale míč byl delší než by potřeboval a míče se zmocnili domácí hráči.

33
    Hráči Neapole kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně domácích.

31
    Velmi nepřesnou rozehrárvku předvedl hostující hráči, kteří již po několikáté darovali míč soupeři.
    28. Velká šance hostů.

28
    To snad není možné!
    Victor Osimhen předvedl skvělou akci a poslal míč na úplně volného Chviča Kvaraccheliju, který sám před brankářem, který vyběhl na hranici vápna, překopl míč vysoko nad. Toto byla tutová šance, která může hosty mrzet.

27
    Střela Dušana Vlahoviće byla spíše propagační. Brankář Meret s ní neměl potíže.

26
    Domácí hráči budou čelit dalšímu náporu Neapole.

24
    Hrubě nepřesnou rozehrávku předvedl Chviča Kvaracchelija.

23
    Útočný faul si na svou osobu vybojoval Chviča Kvaracchelija.

22
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Neapole, kteří zadarmo přepustili míč soupeři.

21
    K odraženému míči se dostal Federico Chiesa, který svým pokusem spíše ohrozil diváky na tribuně.

20
    Po akci Federica Chiesi budou domácí zahrávat rohový kop.

19
    Obrovský závar měli domácí. Dušan Vlahović si převzal míč a na úrovni penalty napálil jediného hráče v cestě. Odražený míč si zpracoval Weston McKennie, který se pokusil o nůžky. Fantastický zákrok předvedl Meret, který podržel svůj tým.

18
    Útočným faulem se provinil Amir Rrahmani.

17
    Andrea Cambiaso předvedl nepěkný útočný faul. Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

16
    Velmi špatné zpracování předvedl Victor Osimhen, který jen odevzdal míč soupeři.

15
    Hostující hráči klidní hru a kombinují s míčem na vlastní polovině.

13
    Danilo se snažil vyslat průnikovou přihrávku za obranu hostů, ale jeho přetažený míč shrábl brankář Alex Meret.

12
    Autové vhazování z dobré pozice budou mít k dispozici hosté z jihu Itálie.

11
    Andrea Cambiaso centroval na Filipa Kostiće. Tomu k zakončení chyběl půlkrok, a proto míč proletěl až do zámezí.

10
    Útočným faulem se provinili hostující hráči.

9
    Matteo Politano si navedl míč na střed a vypálil. Míč byl velmi nebezpečný a olízl vnější stranu tyče domácí brány. Brankář domácích se jen ohlédl.

8
    Giovanni Di Lorenzo možná nechtěně, ale vyslal nebezpečnou střelu z velmi velkého úhlu, kterou nikdo nečekal. Brankář Wojciech Szczęsny míč lapil na brankové čáře.

7
    Po rychlém protiútoku se k míči dostal Andrea Cambiaso, který se uvolnil a nebezpečně vypálil. Míč jen velmi těsně minul bránu.

6
    Skvělou prací udržel Neapol na útočné polovině Stanislav Lobotka.

5
    Hrubě nepřesnou rozehrávku rohového kopu předvedl Amir Rrahmani.

4
    Po individuální akci Andrého Anguissi budou hosté zahrávat rohový kop.

3
    Piotr Zieliński si naběhl na centr, ale těsně před ním zasáhla skvěle obrana domácích.

2
    Obrovskou šanci měli hosté, když si na skvělý přímý kop naskočil Danilo. Jeho hlavičku fantasticky vyrazil Wojciech Szczęsny na roh.

1
    Hned z úvodu budou mít hosté k dispozici velmi dobrou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

1

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Zdravím všechny fanoušky dobrého fotbalu a vítám Vás u šlágru 15. kola italské Serie A, ve kterém domácí Juventus FC hostí SSC Neapol. Přeji Vám příjemnou zábavu.

Juventus FC: Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo (C) – Cambiaso, McKennie, Locatelli, Rabiot, Kostić – F. Chiesa, Vlahović.
    Náhradníci: Pinsoglio, Perin – Sandro, Huijsen, Iling, Kean, Milik, Miretti, Caviglia, Nonge, Rugani, Yildiz.
    Trenér: Massimiliano Allegri

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Natan – Anguissa, Lobotka, Zieliński – Politano, Osimhen, Kvaracchelija.
    Náhradníci: Contini, Gollini – Cajuste, Demme, Elmas, Gaetano, Lindström, Østigård, Raspadori, Simeone, Zanoli, Zerbin.
    Trenér: Walter Mazzarri

Rozhodčí: Orsato – Giorgio, Giuseppe.

To hostující SSC Neapol po 14. odehraném kole je spíše za očekáváním, když stihli nasbírat pouhých 24 bodů za 7 výher, 3 remízy a 4 porážky s aktivním skóre 26:17. Hosté se tak nacházejí až na 5. místě ligové tabulky. V minulém kole utrpěl loňský mistr debakl na domácím hřišti, když padl s Interem Milán 0:3.

Domácí Juventus FC, hrající své domácí utkání na Allianz Stadium v Turíně, vstoupil do letošního ročníku dobře, když za 14 odehraných kol stihli domácí nasbírat 33 bodů za 10 výher, 3 remízy a jedinou porážku s aktivním skóre 22:9. Nachází se tak na skvělém 2. místě jen 2 body za prvním Interem Milán.
    V minulém kole si poradili na hřišti v Monze a vyhráli 1:2.

V rámci šlágru 15. kola italské Serie A se mezi sebou utkají týmy Juventus FC a SSC Neapol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.