Juventus – Neapol 1:0 (kon.)
Juventus Turín
1:0 (0:0)
SSC Neapol
cz Piatok 08.12.2023, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • Talianska Seria A • 15. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (22:44:45)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:9. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:12.

Máme za sebou utkání 15. kola Serie A, ve kterém domácí Juventus porazil Neapol 1:0.
    V prvním poločase měl v 28. minutě obrovskou šanci Chviča Kvaracchelija, který sám před bránou vysoko přestřelil.
    Ve 2. poločase se v 51. minutě prosadil Gatti po volném přímém kopu a zařídil jediný gól utkání. Hosté se zmohli jen na jedinou střelu na bránu, a proto prohráli 1:0.

90+6

90+5
    Tito hráči v závěru obdrželi žlutou kartu.

90+5
    Zbývá poslední minuta a vypadá to, že si hosté připíšou 1. venkovní prohru v sezóně.