Montpellier – Lens 0:0 (kon.)
HSC Montpellier
0:0 (0:0)
Racing Lens
cz Piatok 08.12.2023, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Tento zápas nabídl celkem devět střel na branku, ale ani jedna z nich nebyla gólová. Kluby se rozcházejí po bezbrankové remízy. Bod získává Montpellier i Lens. (22:55:45)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:11.

90+4

90+4
    Začala poslední nastavená minuta, ale hrát se bude pravděpodobně ještě něco málo navíc.

90+3
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Jordan Ferri).

90+3
    Dlouhou dobu se nyní nehrálo, Benjamin Lecomte následně kryje míč po centru před jeho branku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Téji Savanier se rozhodl pro přímou střelu, ale jeho rána končí vysoko nad bránou.

87
    Téji Savanier vybojoval faul a rozehrávku před brankou soupeře. Domácí se nyní velmi snaží překlopit zápas na svou stranu.

87
    Obrovskou šanci měl Akor Adams, ale sám proti brankáři trefil jen tělo soupeře.

86
    Domácí vhazovali na své polovině, ale nemohou se propracovat do šance. Obrana Lens je pozorná.

85
    Mnoho šancí nyní k vidění není, zdá se, že tento duel skončí bezbrankovou remízou.

84
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Sacha Delaye).

84
    Montpellier hraje aktivně, tlačí se do zakončení, obrana Racingu se zatím brání.

83
    Téji Savanier se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.