Sevilla – Manchester United 3:0 (kon.) | Lisabon – Juventus 1:1 (kon.) | St.Gilloise – Leverkusen 1:4 (kon.)
AS Rím – Feyenoord 4:1 (po pr.)
Sporting Lisabon
1:1 (1:1)
Juventus Turín
cz Štvrtok 20.04.2023, 21:00 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Európska liga • Štvrťfinále

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (22:59:09)

Italové tak živí naději na celkový triumf a přímou účast v Lize mistrů, kterou se jim však pokusí sebrat Sevilla, jenž po remíze 2:2 a domácí výhře 2:0 vyřadila Manchester United. Do Budapešti se tak jistě přijedou podívat fanoušci italského, či španělského celku.

Stará dáma slaví, zahraje si semifinále Evropské ligy! Ve druhé půli už gól nepadl, a přestože Sporting předvedl proti favoritovi velmi dobrý výkon, s pohárovou Evropou se v tomto ročníku loučí po venkovní prohře 0:1 a domácí remíze 1:1, ve které však několika šancemi sahal alespoň po prodloužení – neúspěšně.

90+5

90+5
    Sporting už trápí křeč v kombinaci, jde znát, že jeho snaha není tak lehká, jak by mohla být. Juventus dobře brání své vápno.

90+4
    Juventusu se daří držet hru daleko od své branky a pomalým tempem míří za postupem do semifinále.

90+3
    Marcus Edwards (SPL) po pravé straně pronikal do vápna, kde po souboji s bránícím hráčem spadl a vidí žlutou kartu za přihraný zákrok.

90+2
    Dobývání šestnáctky Juventusu nadále probíhá, leč bez úspěchu. Juventus úspěšně odvrací jeden míč za druhým.

90+1
    Esgaio zkoušel zakroutit míč do vápna z pravé strany, ale jeho pobídka na přední tyč končí u Szczęsného.

90+1
    Domácí mají pět minut na to, aby si vybojovali alespoň prodloužení. Za statečný výkon by si ho i zasloužili.

90
    Ve vápně se tlačil do zakončení Coates, jehož pokus hosté odvrátili před brankovou čárou do bezpečí!

89
    Taktický faul Paula Pogby (JUV) je potrestán žlutou kartou, což je vzhledem k aktuální situaci přijatelné.
    88. Coates měl na noze vedoucí gól Sportingu

88
    Vydařená kombinace domácích gólem nekončí! Edwards krásně prošel po pravé straně, odkud našel zpětnou přihrávkou Coatese, jehož rána však letí vysoko nad branku.

87
    Střídání v týmu Sporting Lisabon:
    ze hřiště odchází Nuno Santos, přichází Arthur Gomes.

85
    Sporting už pokračuje ve svém ofenzivním snažení, ale čas se krátí a Juventus je postupem času v defenzivě pevnější a pevnější.

83
    Federico Gatti (JUV) se okamžitě omlouval a spěchal za soupeřem, tento nezaviněný souboj je potrestán žlutou kartou.