Považská Bystrica – Púchov 3:1 (kon.) | Prešov – Dubnica 3:1 (kon.) | Humenné – Šamorín 3:2 (kon.)
KFC Komárno – Žilina B 1:0 (kon.) | Košice – Petržalka 5:0 (kon.)
KFC Komárno
1:0 (1:0)
MŠK Žilina B
Sobota 01.04.2023, 15:30 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 23. kolo

V druhom polčase sa už skóre nezmenilo, treba povedať, že veľmi na to ani nebol dôvod, keďže po prestávke si tímy veľa gólových príležitostí nevypracovali. Pri šanci Ananga podržal Komárno Bréda a keďže gól nepriniesli ani niektoré domáce možnosti, Komárno sa teší z tesného víťazstva 1:0, ktorým potvrdilo dobrú jarnú fazónu.
    To je z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:22:31)

90+4

90+4
    Po faule Pastoreka sa chvíľu nehralo, hostia majú k dispozícii ešte nejaký čas.

90+3
    Žltá karta pre tím KFC Komárno (Pastorek).

90+3
    Domáci umne držia hru ďaleko od svojej bránky, tentoraz vybojoval autové vhadzovanie Tóth.

90+2
    Bayemi prenikol cez už otvorenú obranu hostí, vylepšil si streleckú pozíciu, no jeho zakončenie pravačkou zneškodnil Kúdelčík.

90+1
    Némethovi snaha podržať loptu pri ofenzívnej rohovej zástavke nevyšla, vhadzovať budú hostia.

90
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Adayilo takticky vybojoval na pravej strane najprv autové vhadzovanie, a teraz aj rohový kop.

89
    Žilinčania chceli rozohrať štandardku nakrátko, tento úmysel ale domáci futbalisti prečítali.

88
    Žltá karta pre tím KFC Komárno (Mészáros).

88
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza Pastorek.

86
    Adayilo chcel presunúť hru na opačnú stranu ku Šmehylovi, poslal mu ale príliš dlhú prihrávku.

85
    Németh poslal zo štandardky výborný center na prednú žrď, lopta skákala po bránkovej čiare, no zo skrumáže sa domácim nepodarilo pridať gólovú poistku.

84
    Tóth faulovaný neďaleko rohovej zástavky, štandardka pre domácich.

83
    Tvrdé súboje pri čiare, James bojoval o loptu s Tóthom aj Adayilom, vhadzovanie bolo prisúdené domácim.