Manchester City – Liverpool 4:1 (kon.) | Arsenal – Leeds 4:1 (kon.) | Bournemouth – Fulham 2:1 (kon.)
Brighton – Brentford 3:3 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 2:1 (kon.) | Nottingham – Wolverhampton 1:1 (kon.)
Chelsea – Aston Villa 0:2 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (0:1)
Fulham FC
cz Sobota 01.04.2023, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:56:09)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:13.

Je konec. Bournemouth na domácí půdě porazil Fulham poměrem 2:1. Hosté vstoupili do utkání aktivněji a v 16. minutě šli do vedení díky brance Pereiry. Následně si ale také domácí hráči vytvořili několik šancí, ale ani jedna neskončila za zády Lena. Do druhé části zápasu vstoupili domácí velmi aktivně a v 50. minutě srovnal Marcus Tavernier. Následně Bournemouth pokračoval ve velmi dobrém výkonu a tři body domácím vystřelil v 79. minutě Dominic Solanke.
    Bournemouth porazil Fulham 2:1.

90+6

90+5
    Adam Smith skvělým skluzem zblokoval pokus o centr Fulhamu a Bournemouth je velmi blízko k překvapivé výhře.

90+4
    Antonee Robinson poslal další centr do šestnáctky soupeře, ale defenzíva soupeře si poradila.

90+3
    Ryan Christie se nyní provinil faulem na své polovině a Fulhamu utíká čas velmi rychle.

90+2
    Antonee Robinson obdržel kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.

90+1
    Bournemouth zvládá konec tohoto utkání a dráždí nervy soupeři, neboť drží míč ve středu hrací plochy.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Střídání v týmu AFC Bournemouth:
    ze hřiště odchází Dominic Solanke, přichází Antoine Semenyo.

89
    Balón znovu skončil jen mimo domácí svatyní a Norberto Neto s odkopem rozhodně spěchat nebude.

88
    Střídání v týmu Fulham FC:
    ze hřiště odchází João Palhinha, přichází Harry Wilson.

87
    Daniel James se ocitl v možnosti vystřelit, ale s nabídnutou šancí si neporadil dobře.

85
    João Palhinha se dopustil faulu ve středu hrací plochy a domácí mužstvo si jde pro tři body.

84
    Jefferson Lerma se dostal ke hlavičce, ale jeho zakončení letělo jen vedle brány.

83
    Bournemouth nadále drží balón na polovině soupeře a získává také autové vhazování.