Kluž – Lazio 0:0 (kon.) | Dnipro-1 – Larnaca 0:0 (kon.) | Partizan – Tiraspol 1:3 (kon.)
Anderlecht – Razgrad 2:1 (3:0 po pen.) | Gent – Karabach 1:0 (5:3 po pen.) | Bazilej – Trabzonspor 2:0 (kon.)
Lech Poznań – Bodö/Glimt 1:0 (kon.) | Fiorentina – Braga 3:2 (kon.)
koniec po penal. (3:0)
R.S.C. Anderlecht
2:1 (1:0)
PFC Ludogorets Razgrad
cz Štvrtok 23.02.2023, 18:45 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Európska konferenčná liga • Play-off

Během zápasu ani prodloužení se nerozhodlo, a tak přišly na řadu penalty. V nich jednoznačně vyhráli domácí, kteří proměnili všechny tři. Naopak hosté ani jednu. Postup slaví Anderlecht. (21:38:25)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 4:9. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:17.

Druhé prodloužení skončilo.

Ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme za nějakou dobu pokutové kopy.

120+3
    Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Killian Sardella).

120+1
    Yari Verschaeren to vzal na sebe, jeho rána byla hodně nepovedená, brankář bude rozehrávat a nikam nespěchá.

120+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

120
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

119
    Dostáváme se do samotného závěru prodloužení, oba kluby hodně zkvalitnily obranu a hrají hodně defenzivně.

118
    Hostující brankář bude rozehrávat od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, rozhodně nepospíchal.

117
    Zdá se, že tento zápas budou muset rozhodnout penalty, protože ani jeden hráč není schopný vstřelit branku.