Philadelphia – Boston 2:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (po pr.) | Washington – Buffalo 3:4 (po pr.) | Minnesota – Colorado 3:2 (po pr.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Hned v první minutě prodloužení se povedlo RYANU HARTMANOVI dorazit vlastní střelu za záda Justuse Annunena a strhnout vítězství na stranu domácích. Asistence: Marco Rossi, Matt Dumba.

45:23
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Colorado využívá svou převahu na začátku třetí třetiny a srovnává na 2:2! Wallstedt podruhé kapituluje po střele SHANEA BOWERSE z mezikruží! Asistence: Sampo Ranta.

43:32
    Hostující tým vsítil kontaktní gól! Wallstedta překonal střelou z mezikruží SPENCER SMALLMAN. Asistence: Dalton Smith, Andreas Englund.

40:33
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Foligno – 2 min., krosček.

39:13
    Na dvě minuty si jde posedět na trestnou lavici Joel Eriksson Ek z Minnesoty. Colorado tak bude hrát přesilovku.

37:27
    Domácí využívají přesilovou hru! Vyloučení Meyerse potrestal CALEN ADDISON, který střílel zpoza kruhů a jeho rána propadla za záda Justuse Annunena. Asistence: Kirill Kaprizov, Marco Rossi.

36:52
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Meyers – 2 min., vysoká hůl.

31:21
    Minnesota při této pauze prostřídala brankáře. Na kluziště vyráží Jesper Wallstedt, Marc-André Fleury má pro dnešek splněno.

25:24
    Domácí ukončili čekání na úvodní branku a ve 26. minutě otevírají skóre! Autorem branky je KIRILL KAPRIZOV. Gólu dosáhl po vhazování v útočném pásmu, které bylo nařízené kvůli zakázanému uvolnění Colorada. Asistence: Ryan Hartman.

15:41
    Zatímco skončilo vyloučení Blidha, došlo ke třem rychlým střelám Minnesoty. Dumba od modré, Beckman zpoza levého kruhu a Rossi z předbrankového prostoru. Ani jeden však na Justuse Annunena recept nenašel!

13:33
    Blidh – 2 min., podrážení.

10:23
    Pasáž plná vyloučení pokračuje. Počet hráčů na ledě se ještě sníží, jelikož je potrestán rovněž hostující Hunt.

10:10
    A tohle je pro Minnesotu problém. Dvě minuty dostává také Marc Foligno za podrážení, Wild budou hrát jen ve třech.

09:34
    Eriksson Ek – 2 min., hákování.

04:29
    Hudon – 2 min., podrážení.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 26. Kaprizov (Hartman), 38. Addison (Kaprizov, Rossi), 61. Hartman (Rossi, Dumba) – 44. Smallman (Smith, Englund), 46. Bowers (Ranta)

Minnesota Wild: Fleury (32. Wallstedt) – Addison, Dumba, Lambos, Middleton, O'Rourke, Špaček – Bankier, Beckman, Eriksson Ek, Foligno, F. Gaudreau, Haight, Hartman, Chaffee, Kaprizov, Petrovský, Rossi, Shaw
    Colorado Avalanche: Annunen (Francouz) – Aamodt, Englund, Hamilton, Hunt, Jacobs, Vande Sompel – Blidh, Bowers, Galchenyuk, Hudon, Megna, Meyers, Newhook, Ranta, Sedlák, Smallman, Smith, Wagner