Philadelphia – Boston 2:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 3:2 (po pr.) | Washington – Buffalo 3:4 (po pr.) | Minnesota – Colorado 3:2 (po pr.)

Lukáš Dostál (ANA) – 24 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,3 %, odchytal 60:00
    Pavol Regenda (ANA) – 1+0, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0 (01:46:46)

Střely na branku – 26:22

Hokejisté Arizony prohráli i druhý přípravný zápas. Anaheimu podlehli 2:3. Domácí přitom vedli po trefě Liama O'Briena, ovšem hosté ještě do první přestávky otočili skóre brankami Pavola Regendy a Tristana Luneaua. V úvodu druhé části Ducks podržel brankář Dostál, který chytil O'Brienovi trestné střílení. Ve 36. minutě naopak zvýšil na 3: výborně hrající Isac Lundeström. V závěrečné dvacetiminutovce se ještě Kojoti snažili s utkáním něco udělat. Kontaktní gól přišel až v čase 58:35 při hře bez brankáře, kdy se prosadil Christian Fischer. Vyrovnat už však domácí ani přes opětovné odvolání gólmana už nestačili.

58:35
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí při hře bez brankáře snižují! Dostál ještě vyrazil střelu z mezikruží, ale na dorážku CHRISTIANA FISCHERA už nedosáhl – 2:3.

57:08
    Domácí střídačka si vyžádala oddechový čas. Brzy asi můžeme očekávat i hru bez brankáře.

55:10
    Do konce schází posledních pět minut. Arizoně se tedy už začíná krátit čas.

54:34
    A je tu poslední reklamní přestávka.

54:31
    Přesilovka domácích zůstala nevyužita. Kačeři drží dvougólové vedení.

52:30
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
    Isac Lundeström – 2 min., podrážení.

50:43
    Další z reklamních přestávek.

49:59
    Hosté dobře brání a nepouštějí Arizonu do vyložených šancí. Do konce schází deset minut.

47:13
    Čas na první reklamní přestávku v závěrečné třetině.

45:15
    Utkání je teď hodně kouskováno. Na zakázané uvolnění nyní zahráli domácí.

43:40
    Zakázané uvolnění Anaheimu. Vhazuje se tedy v útočném pásmu Arizony.

43:11
    Kojoti se snaží něco udělat s výsledkem. Lukáš Dostál se v těchto chvílích určitě nenudí, ale odolává.

42:20
    Lukáš Dostál dokázal vytěsnit mimo branku tečovaný kotouč. Dnes zatím chytá velmi dobře.

41:22
    Domácí jsou již v plném počtu.

40:02
    Hosté ještě dohrávají přesilovku. Na trestné lavici sedí Dylan Guenther.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 8. O’Brien (Fischer, Timmins), 59. Fischer – 16. Regenda (Grimaldi, Lundeström), 19. Luneau (Lundeström, Grimaldi), 36. Lundeström (Grimaldi, Luneau)

Arizona Coyotes: Vejmelka (41. Thornton) – Timmins, Gostisbehere, Brown, Kolyachonok, Knot, Klok – Chiasson, Bjugstad, Crouse – Fischer, McBain, O’Brien – Carcone, Geekie, McCartney – Guenther, Smith, Kelemen.
    Tréner: André Tourigny

Anaheim Ducks: Dostál (Eriksson Ek) – Warren, Beaulieu, Strand, Minťukov, Luneau, Vaakanainen, Benoit – Gaucher, Gawdin, Jones – Perreault, Groulx, Tracey – Grimaldi, Lundeström, De Leo – Osipov, O'Regan, Regenda.
    Tréner: Dallas Eakins