Kyzylzhar – Osijek | 1:2 (kon.) | | | FK Liepāja – YB Bern | 0:1 (kon.) | | | Tobol Kostanaj – Lincoln | 2:0 (kon.) |
Almaty – Kisvárda FC | 0:1 (kon.) | | | Ararat-Armenia – Paide | 0:0 (kon.) | | | Valmiera – Škendija | 1:2 (kon.) |
FK Makedonija – CSKA Sofia | 0:0 (kon.) | | | Saburtalo – FCSB | 1:0 (kon.) | | | Seinäjoki – Lillestrøm | 0:1 (kon.) |
KuPS – Milsami | 2:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Dinamo Bt. | 5:0 (kon.) | | | Zirä FK – Tel Aviv | 0:3 (kon.) |
Molde – Elfsborg | 4:1 (kon.) | | | Koper – Vaduz | 0:1 (kon.) | | | Pogoń – Brøndby | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Riga FC | 0:3 (kon.) | | | FK Sūduva – Viborg | 0:1 (kon.) | | | Gżira – Niš | 2:2 (kon.) |
Rapid Viedeň – Gdańsk | 0:0 (kon.) | | | St Joseph's – Slavia | 0:4 (kon.) | | | B36 Tórshavn – Tre Fiori | 1:0 (kon.) |
Bazilej – Crusaders | 2:0 (kon.) | | | Antverpy – KF Drita | 0:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Laçi | 0:0 (kon.) |
Fehérvár – Gabala | 4:1 (kon.) | | | Levski Sofia – Solún | 2:0 (kon.) | | | Vorskla Poltava – Štokholm | 3:2 (kon.) |
Sparta Praha – Viking FK | 0:0 (kon.) | | | Be'er Sheva – Minsk | 2:1 (kon.) | | | Kluž – Escaldes | 3:0 (kon.) |
Aris Limassol – Neftçi Baku | 2:0 (kon.) | | | Başakşehir – Maccabi N. | 1:1 (kon.) | | | Sepsi – Ljubljana | 3:1 (kon.) |
Aris Soluň – FK Gomel | 5:1 (kon.) | | | Racing FC – Čukarički Belehrad | 1:4 (kon.) | | | Velež Mostar – Hamrun | 0:1 (kon.) |
Trnava – Newtown | 4:1 (kon.) | | | Alkmaar – Tuzla City | 1:0 (kon.) | | | Rijeka – Djurgården | 1:2 (kon.) |
St Patrick´s – Mura | 1:1 (kon.) | | | Motherwell – Sligo | 0:1 (kon.) | | | Vllaznia Skadar – Universitatea Craiova | 1:1 (kon.) |
Borisov – Konyaspor | 0:3 (kon.) | | | Raków – Astana | 5:0 (kon.) | | | Breidablik – Budućnost Podgorica | 2:0 (kon.) |
Víkingur Reykjavík – New Saints | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) |
Spezia – Jablonec | 3:0 (kon.) |
koniec
Hapoel Be'er Sheva
2:1
(1:0)
Dinamo Minsk
Milan Huppert
Góly:
1. Yehezkel (Lopes), 52. Hatuel (Yosefi) – 76. Koncevoj
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.
Rozhodca: Eskås – Engan, Bashevkin (NOR)
Diváci:
Karty: 6. Yehezkel (HBE), 64. Ansah (HBE), 90+2. Selmani (HBE) – 73. Vakulič (MNK), 79. Kozlov (MNK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:9.
Hapoel Be'er Sheva:
Glazer – Dadya (58. Stojanov), Abd Elhamed, Vítor (C), Lopes – Yehezkel (58. Selmani), Martins, Keltjens, Yosefi (68. Madmon), Ansah (75. Šechter) – Hemed (46. Hatuel).
Náhradníci: Harush – Askias, Bareiro, Elias, Hatuel, Madmon, Micha, Selmani, Šechter, Stojanov, Tibi, Tzadik.
Tréner: Eljaniv Barda
Dinamo Minsk: Chatkevič (C) – Begunov, Švecov, Sačivko, Vakulič – Bykov, Kisljak (46. Grečicho), Kozlov (90+2. Naumov) – Ložkin (46. Koncevoj), Bakić (74. Latychov), Orinho (75. Děmčenko).
Náhradníci: Siněnko, Špakovski – Děmčenko, Grečicho, Kalinin, Chovalko, Koncevoj, Latychov, Naumov.
Tréner: Arťjom Čeljadinskij
Náhradníci: Harush – Askias, Bareiro, Elias, Hatuel, Madmon, Micha, Selmani, Šechter, Stojanov, Tibi, Tzadik.
Tréner: Eljaniv Barda
Dinamo Minsk: Chatkevič (C) – Begunov, Švecov, Sačivko, Vakulič – Bykov, Kisljak (46. Grečicho), Kozlov (90+2. Naumov) – Ložkin (46. Koncevoj), Bakić (74. Latychov), Orinho (75. Děmčenko).
Náhradníci: Siněnko, Špakovski – Děmčenko, Grečicho, Kalinin, Chovalko, Koncevoj, Latychov, Naumov.
Tréner: Arťjom Čeljadinskij
Rozhodca: Eskås – Engan, Bashevkin (NOR)
Diváci:
Štvrtok 28.07.2022
Minsk - Be'er Sheva 0:1
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:14.
Minsk - Be'er Sheva 0:1
Góly: 85. Hatuel (Yosefi)
Karty: 44. Vitor (MNK) – 70. Tibi (HBE), 86. Hatuel (HBE)
Držení míče: 44 % : 56 %.Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 1:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:14.
Autorem branky je ARŤJOM KONCEVOJ.
Autorem branky je ROTEM HATUEL. Asistence: Tomer Yosefi.
Autorem branky je SAGIV ŠALOM YEHEZKEL. Asistence: Hélder Lopes.