Spezia Calcio
3:0 (0:0)
FK Jablonec
cz Štvrtok 21.07.2022, 17:00 • Centro Sportivo Mulin da Coi • Prípravný zápas

Je za námi dnešní přípravný duel mezi italským týmem Spezií Calcio a českým Jabloncem, které skončilo nakonec jednoznačně ve prospěch italského celku, který zvítězil 3:0. Gólově se prosadili hráči Spezie až ve druhém poločase, jmenovitě Daniele Verde, M'Bala Nzola a Janis Antiste. Jabloneckému celku tedy generálka na nový ročník Fortuna Ligy vůbec nevyšla, nový ligový ročník zahájí svěřenci Davida Horejše 31. července na domácím hřišti s Bohemians. (19:03:12)

90+3

90
    Ještě jednou velkou šanci měli na konci zápasu hráči Jablonce, ani z velké blízkosti nedokázal jeden ze Severočechů zamířit přesně.

90
    Centr skončil pouze na hlavě jednoho z hráčů italského celku, který balon odvrací.

89
    Po faulu Antisteho mají Jablonečtí k dispozici ještě jednu standardní situaci, dočkáme se snížení?

89
    Utkání se již spíše dohrává, oba celky si uvědomují, že o vítězi je již rozhodnuto.

86
    Po chybě Martince se Spezie řítila do dalšího útoku, centr z pravé strany našel aktivního Antisteho, který tentokrát těsně minul branku.

85
    Jablonecké trápí ve druhém poločasu přesnost přihrávek, další zajímavá kombinace končí nepřesností.

81
    Spezia právě vstřelila branku! Spezie přidává třetí branku v zápase! Po levé straně utekl JANIS ANTISTE, který přesnou střelou zvyšuje vedení svého celku!

78
    Perfektní návrat do obrany předvedl proti Smejkalovi jeden ze soupeřů, který ho rychle dokázal obrat o balon.

77
    Italský tým má v posledních minutách více ve své režii, svůj dvoubrankový náskok si bez větších problémů hlídá.

75
    Rychlý protiútok předvedl italský celek, přízemní balon z levé strany Hanuš na poslední chvíli dokázal odvrátit na roh.

74
    Další balon za obranu poslal Černák, Ikaunieks se však k míči dostat nedokázal.

71
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Polidar, přichází Smejkal.

67
    Štěpánek dostal dostatek prostoru k centru. Kadlec se však nedokázal odprostit od stoperů soupeře, kteří náznak příležitosti dobře zneškodnili.

66
    ze hřiště odchází Sejk, přichází Ikaunieks.
    ze hřiště odchází Šulc, přichází Kadlec.
    65. NZOLA - 2:0

65
    Spezia právě vstřelila branku! Italský celek jde do dvoubrankového vedení! Aktivní Verde našel M'BALA NZOLU, který přesnou střelou navyšuje vedení Spezie.