Kyzylzhar – Osijek 1:2 (kon.) | FK Liepāja – YB Bern 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Lincoln 2:0 (kon.)
Almaty – Kisvárda FC 0:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Paide 0:0 (kon.) | Valmiera – Škendija 1:2 (kon.)
FK Makedonija – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Saburtalo – FCSB 1:0 (kon.) | Seinäjoki – Lillestrøm 0:1 (kon.)
KuPS – Milsami 2:2 (kon.) | Lech Poznań – Dinamo Bt. 5:0 (kon.) | Zirä FK – Tel Aviv 0:3 (kon.)
Molde – Elfsborg 4:1 (kon.) | Koper – Vaduz 0:1 (kon.) | Pogoń – Brøndby 1:1 (kon.)
Ružomberok – Riga FC sk 0:3 (kon.) | FK Sūduva – Viborg 0:1 (kon.) | Gżira – Niš 2:2 (kon.)
Rapid Viedeň – Gdańsk 0:0 (kon.) | St Joseph's – Slavia 0:4 (kon.) | B36 Tórshavn – Tre Fiori 1:0 (kon.)
Bazilej – Crusaders 2:0 (kon.) | Antverpy – KF Drita 0:0 (kon.) | CS Petrocub – Laçi 0:0 (kon.)
Fehérvár – Gabala 4:1 (kon.) | Levski Sofia – Solún 2:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Štokholm 3:2 (kon.)
Sparta Praha – Viking FK 0:0 (kon.) | Be'er Sheva – Minsk 2:1 (kon.) | Kluž – Escaldes 3:0 (kon.)
Aris Limassol – Neftçi Baku 2:0 (kon.) | Başakşehir – Maccabi N. 1:1 (kon.) | Sepsi – Ljubljana 3:1 (kon.)
Aris Soluň – FK Gomel 5:1 (kon.) | Racing FC – Čukarički Belehrad 1:4 (kon.) | Velež Mostar – Hamrun 0:1 (kon.)
Trnava – Newtown sk 4:1 (kon.) | Alkmaar – Tuzla City 1:0 (kon.) | Rijeka – Djurgården 1:2 (kon.)
St Patrick´s – Mura 1:1 (kon.) | Motherwell – Sligo 0:1 (kon.) | Vllaznia Skadar – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Borisov – Konyaspor 0:3 (kon.) | Raków – Astana 5:0 (kon.) | Breidablik – Budućnost Podgorica 2:0 (kon.)
Víkingur Reykjavík – New Saints 2:0 (kon.) | Guimarães – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
KF Vllaznia Skadar
1:1 (0:1)
CS Universitatea Craiova
cz Štvrtok 21.07.2022, 21:00 • Loro-Boriçi Stadium (Skadar) • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 0:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:21. (23:01:52)

Vllaznia udělala do druhého poločasu několik změn. A přineslo to rychlý úspěch. Ardit Hoxhaj, který přišel ve 46. minutě, se už o pět minut později prosadil. Srovnal na 1:1 a tento stav už vydržel do konce. A to přestože Craiova vyslala na soupeře celkem patnáct střel, z toho pět na branku, a statisticky byla mnohem lepši. O všem tak rozhodne až druhý zápas.

90+4

89
    Střídání v týmu KS Vllaznia Shkodër:
    ze hřiště odchází Fjoart Jonuzi, přichází Rejan Alivoda.

89
    Střídání v týmu Universitatea Craiova:
    ze hřiště odchází Gustavo, přichází Ante Roguljić.

87
    Žlutá karta pro tým Universitatea Craiova (Raul Michel Melo da Silva).

82
    ze hřiště odchází Mehdi Coba, přichází Liridon Latifi.

71
    ze hřiště odchází Alexandru Cretu, přichází Vladimir Screciu.

70
    ze hřiště odchází Elvir Koljic, přichází Jovan Markovic.

61
    Žlutá karta pro tým KS Vllaznia Shkodër (Kaina).

59
    Žlutá karta pro tým Universitatea Craiova (Alexandru Cretu).

52
    ze hřiště odchází Ante Aralica, přichází Kaina.

51
    Tým Vllaznia Shkodër právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ARDIT HOXHAJ. Asistence: Herald Marku.

46
    ze hřiště odchází Elvedin Heric, přichází Herald Marku.
    ze hřiště odchází Arsid Kruja, přichází Ardit Hoxhaj.

46

První poločas je minulostí. Craiova statisticky dominovala. Celkem vypálila sedmkrát, ovšem jen dvakrát na branku. Dostala ale k dispozici penaltu, kterou Andrej Ivan proměnil a poslal tak svůj tým před odchodem do kabin do jednobrankového vedení. Do druhého poločasu tak bude muset Vllaznia výrazně přidat.