Kyzylzhar – Osijek 1:2 (kon.) | FK Liepāja – YB Bern 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Lincoln 2:0 (kon.)
Almaty – Kisvárda FC 0:1 (kon.) | Ararat-Armenia – Paide 0:0 (kon.) | Valmiera – Škendija 1:2 (kon.)
FK Makedonija – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Saburtalo – FCSB 1:0 (kon.) | Seinäjoki – Lillestrøm 0:1 (kon.)
KuPS – Milsami 2:2 (kon.) | Lech Poznań – Dinamo Bt. 5:0 (kon.) | Zirä FK – Tel Aviv 0:3 (kon.)
Molde – Elfsborg 4:1 (kon.) | Koper – Vaduz 0:1 (kon.) | Pogoń – Brøndby 1:1 (kon.)
Ružomberok – Riga FC sk 0:3 (kon.) | FK Sūduva – Viborg 0:1 (kon.) | Gżira – Niš 2:2 (kon.)
Rapid Viedeň – Gdańsk 0:0 (kon.) | St Joseph's – Slavia 0:4 (kon.) | B36 Tórshavn – Tre Fiori 1:0 (kon.)
Bazilej – Crusaders 2:0 (kon.) | Antverpy – KF Drita 0:0 (kon.) | CS Petrocub – Laçi 0:0 (kon.)
Fehérvár – Gabala 4:1 (kon.) | Levski Sofia – Solún 2:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Štokholm 3:2 (kon.)
Sparta Praha – Viking FK 0:0 (kon.) | Be'er Sheva – Minsk 2:1 (kon.) | Kluž – Escaldes 3:0 (kon.)
Aris Limassol – Neftçi Baku 2:0 (kon.) | Başakşehir – Maccabi N. 1:1 (kon.) | Sepsi – Ljubljana 3:1 (kon.)
Aris Soluň – FK Gomel 5:1 (kon.) | Racing FC – Čukarički Belehrad 1:4 (kon.) | Velež Mostar – Hamrun 0:1 (kon.)
Trnava – Newtown sk 4:1 (kon.) | Alkmaar – Tuzla City 1:0 (kon.) | Rijeka – Djurgården 1:2 (kon.)
St Patrick´s – Mura 1:1 (kon.) | Motherwell – Sligo 0:1 (kon.) | Vllaznia Skadar – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Borisov – Konyaspor 0:3 (kon.) | Raków – Astana 5:0 (kon.) | Breidablik – Budućnost Podgorica 2:0 (kon.)
Víkingur Reykjavík – New Saints 2:0 (kon.) | Guimarães – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
FC Bazilej 1893
2:0 (1:0)
Crusaders Belfast
cz Štvrtok 21.07.2022, 19:00 • St. Jakob-Park, Basilej • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Basilej dnes po zásluze vyhrála první duel, ačkoliv se Crusaders ve druhém poločase trošku zvedli. V úvodním dějství skóroval Ndoye, zkraje půle druhé se trefil Szalai. Švýcarský tým hrál šedesát minut v deseti, takže tento výsledek brát musí.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:57:44)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:10.

90+4

81
    Střídání v týmu FC Basilej:
    ze hřiště odchází Sayfallah Ltaief, přichází Tician Tushi.

76
    ze hřiště odchází Arnau Comas, přichází Darian Males.

76
    Střídání v týmu Crusaders F.C.:
    ze hřiště odchází Ross Clarke, přichází Jonathan McMurray.

75
    ze hřiště odchází Jude Winchester, přichází Robbie Weir.

67
    ze hřiště odchází Dan Ndoye, přichází Zeki Amdouni.

67
    ze hřiště odchází Adam Szalai, přichází Liam Millar.

48
    Basilej právě vstřelila branku!
    Švýcaři vedou o dvě branky. Tentokrát se prosadil ADAM SZALAI. 2:0. Asistence: Fabian Frei.

46

Favorizovaná Basilej je dle očekávání lepším týmem, jenže ve 33. minutě musela řešit potíže, poněvadž druhou žlutou kartu obdržel středopolař Xhaka. O pět minut později však padla úvodní branka, kterou vstřelil Ndoye. Dokáže dnes švýcarský tým uspět?

45+4
    38. Dan NDOYE - 1:0

38
    Švýcarský tým se dostává do vedení! Na konci prvního poločasu skóroval DAN NDOYE. 1:0.