Kyzylzhar – Osijek | 1:2 (kon.) | | | FK Liepāja – YB Bern | 0:1 (kon.) | | | Tobol Kostanaj – Lincoln | 2:0 (kon.) |
Almaty – Kisvárda FC | 0:1 (kon.) | | | Ararat-Armenia – Paide | 0:0 (kon.) | | | Valmiera – Škendija | 1:2 (kon.) |
FK Makedonija – CSKA Sofia | 0:0 (kon.) | | | Saburtalo – FCSB | 1:0 (kon.) | | | Seinäjoki – Lillestrøm | 0:1 (kon.) |
KuPS – Milsami | 2:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Dinamo Bt. | 5:0 (kon.) | | | Zirä FK – Tel Aviv | 0:3 (kon.) |
Molde – Elfsborg | 4:1 (kon.) | | | Koper – Vaduz | 0:1 (kon.) | | | Pogoń – Brøndby | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Riga FC | 0:3 (kon.) | | | FK Sūduva – Viborg | 0:1 (kon.) | | | Gżira – Niš | 2:2 (kon.) |
Rapid Viedeň – Gdańsk | 0:0 (kon.) | | | St Joseph's – Slavia | 0:4 (kon.) | | | B36 Tórshavn – Tre Fiori | 1:0 (kon.) |
Bazilej – Crusaders | 2:0 (kon.) | | | Antverpy – KF Drita | 0:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Laçi | 0:0 (kon.) |
Fehérvár – Gabala | 4:1 (kon.) | | | Levski Sofia – Solún | 2:0 (kon.) | | | Vorskla Poltava – Štokholm | 3:2 (kon.) |
Sparta Praha – Viking FK | 0:0 (kon.) | | | Be'er Sheva – Minsk | 2:1 (kon.) | | | Kluž – Escaldes | 3:0 (kon.) |
Aris Limassol – Neftçi Baku | 2:0 (kon.) | | | Başakşehir – Maccabi N. | 1:1 (kon.) | | | Sepsi – Ljubljana | 3:1 (kon.) |
Aris Soluň – FK Gomel | 5:1 (kon.) | | | Racing FC – Čukarički Belehrad | 1:4 (kon.) | | | Velež Mostar – Hamrun | 0:1 (kon.) |
Trnava – Newtown | 4:1 (kon.) | | | Alkmaar – Tuzla City | 1:0 (kon.) | | | Rijeka – Djurgården | 1:2 (kon.) |
St Patrick´s – Mura | 1:1 (kon.) | | | Motherwell – Sligo | 0:1 (kon.) | | | Vllaznia Skadar – Universitatea Craiova | 1:1 (kon.) |
Borisov – Konyaspor | 0:3 (kon.) | | | Raków – Astana | 5:0 (kon.) | | | Breidablik – Budućnost Podgorica | 2:0 (kon.) |
Víkingur Reykjavík – New Saints | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) |
Spezia – Jablonec | 3:0 (kon.) |
koniec
FK Liepāja
0:1
(0:0)
Young Boys Bern
Michal Raška
Góly:
73. Fassnacht (Rieder)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:10.
Rozhodca: Munro – Roome, Stewart
Diváci:
Karty: 90+4. Itten (YBB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:10.
FK Liepāja:
Zviedris – Marta, Miguel, Hreljič, Savalnieks (C) – Karašausks, Strumia, Belakovič (70. Karklins) – Soladio (65. Deliu), Dodo, Mankenda
Náhradníci: Kudrjavcevs, Pinčuks – Karklinš, Villela, Deliu, Punculs, Kapun, Grjaznovs
Tréner: Tamaz Pertia
Young Boys Bern: Ballmoos (C) – Jankewitz (84. Chaiwa), Camara, Zesiger, Benito – Fassnacht, Sierro, Ngamaleu (76. Rrudhani) – Rieder (84. Lustenberger) – Nsamé (62. Kanga), Elia (62. Itten)
Náhradníci: Racioppi, Marzino – Amenda, Kanga, Itten, Chaiwa, Mambimbi, Niassé, Garcia, Rrudhani, Lustenberger
Tréner: Raphael Wicky
Náhradníci: Kudrjavcevs, Pinčuks – Karklinš, Villela, Deliu, Punculs, Kapun, Grjaznovs
Tréner: Tamaz Pertia
Young Boys Bern: Ballmoos (C) – Jankewitz (84. Chaiwa), Camara, Zesiger, Benito – Fassnacht, Sierro, Ngamaleu (76. Rrudhani) – Rieder (84. Lustenberger) – Nsamé (62. Kanga), Elia (62. Itten)
Náhradníci: Racioppi, Marzino – Amenda, Kanga, Itten, Chaiwa, Mambimbi, Niassé, Garcia, Rrudhani, Lustenberger
Tréner: Raphael Wicky
Rozhodca: Munro – Roome, Stewart
Diváci:
Štvrtok 28.07.2022
YB Bern - FK Liepāja 3:0
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 10:9.
YB Bern - FK Liepāja 3:0
Góly: 2. Nsame (pen.), 41. Rrudhani, 72. Niasse (Meschack)
Karty: 45. Rieder (YBB) – 2. Hreljic (LIE), 42. Karasauskas (LIE)
Držení míče: 55 % : 45 %.Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 10:9.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:10. (17:54:16)
ze hřiště odchází Rieder, přichází Lustenberger.
ze hřiště odchází Jankewitz, přichází Chaiwa.
ze hřiště odchází Ngamaleu, přichází Rrudhani.
Autorem branky je CHRISTIAN FASSNACHT. Asistence: Fabian Rieder.
ze hřiště odchází Belakovič, přichází Karklins.
ze hřiště odchází Soladio, přichází Deliu.
ze hřiště odchází Nsamé, přichází Kanga.
ze hřiště odchází Elia, přichází Itten.
FK Liepāja: Zviedris – Marta, Miguel, Hreljič, Savalnieks (C) – Karašausks, Strumia, Belakovič – Soladio, Dodo, Mankenda
Náhradníci: Kudrjavcevs, Pinčuks – Karklinš, Villela, Deliu, Punculs, Kapun, Grjaznovs
Trenér: Tamaz Pertia
BSC Young Boys: Ballmoos (C) – Jankewitz, Camara, Zesiger, Benito – Fassnacht, Sierro, Ngamaleu – Rieder – Nsamé, Elia
Náhradníci: Racioppi, Marzino – Amenda, Kanga, Itten, Chaiwa, Mambimbi, Niassé, Garcia, Rrudhani, Lustenberger
Trenér: Raphael Wicky
Rozhodčí: Munro – Roome, Stewart.