Fuenlabrada – Cadiz 0:1 (kon.) | Girona – Osasuna 1:0 (kon.) | Gijón – Villarreal 2:1 (kon.)
Zaragoza – Sevilla 0:2 (kon.) | Almería – Elche 1:2 (kon.) | Mancha Real – Bilbao 0:2 (kon.)
Rayo Majadahonda – Atlético Madrid 0:5 (kon.)
Real Zaragoza
0:2 (0:1)
FC Sevilla
cz Štvrtok 06.01.2022, 18:00 • Estadio La Romareda, Zaragoza • Španielsky pohár • 1/32 finále

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:58:01)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:17.

Druholigová Zaragoza proti druhému celku LaLigy nepropadla. Do obou poločasů vkročila aktivněji, nicméně si nebyla schopna vytvořit žádné větší šance. Sevilla naopak udeřila hned z první střely. Prosadil se Jules Koundé, na jehož zásah z 31. minuty po změně stran navázal Rafa Mir. Seville tak stačil průměrný výkon k postupu do osmifinále.

90+3

90+3
    Ze situace dva na dva vznikl početnější přečíslení. Zapojil se i Jules Koundé, jenž po přihrávce Mira tentokrát bránu přestřelil.

90+2
    Dmitrović nemusel za celý zápas jedinou přímou střelu mezi tyče. V posledních minutách však chytil už několikátý příchozí centr ze stran.

90+1
    Působení Realu v aktuálním ročníku Copa del Rey bude trvat ještě tři nastavené minuty.

90
    Asi největší šance Zaragozy! Puche střílenou přihrávkou hledal na zadní tyči Giméneze. Ten se ale musel hodně natahovat a neprotečoval balon optimálním směrem.

89
    Jordánovo přenesení na levou stranu bylo nad síly Marcose Acuni. Real dostává míč takřka zadarmo.

88
    César Yanis nedával pozor na postavení obrany a vystavil se na levém kraji hřiště do zřetelného ofsajdu.

86
    Chavarría špatně nasměroval centr, jenž se spíše vzdaloval od dvou spoluhráčů ve vápně. Dmitrović už má balon pevně v dlaních.

85
    Sevilla prohospodařila výhodu rohového kopu. Montiel rázným faulem zezadu eliminoval hrozbu protiútoku.

84
    Ratón měl velké problémy s hostujícím napadáním. Namazal do šance Mirovi, nicméně pak všechno napravil vyražením střely z rohu vápna.

83
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Nacho Quintana.

82
    Od druhého inkasovaného gólu se Zaragoza moc do hry nedostává. Hosté zkušeně kontrolují hru a kráčí za postupem.

80
    Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Juanjo Narváez, přichází César Yanis.

79
    Lluís López přeadresoval Montielův centr na malé vápno mimo hrací plochu. Stoprocentní šance Mira se kvůli tomu nekonala.

77
    Ocampos si v posledních minutách hodně věří. Opět pozlobil domácí obranu na hraně šestnáctky. Ustál souboj s Chavarríou a zařídil další práci pro chytajícího Ratóna.

76
    Střídání v týmu Real Zaragoza: ze hřiště odchází Borja Sainz, přichází Miguel Puche.