Bologna – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Cagliari 1:2 (kon.) | Lazio – Empoli 3:3 (kon.)
Spezia – Hellas Verona 1:2 (kon.) | Bergamo – Turín 0:0 (odl.) | Sassuolo – CFC Janov 1:1 (kon.)
AC Miláno – AS Rím 3:1 (kon.) | Salernitana – Venezia 0:0 (odl.) | Fiorentina – Udinese 0:0 (odl.)
Videoprenos

A to je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera. (20:09:10)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:17.

Hosté sice dokázali po necelé čtvrt hodině hry druhé půle vyrovnat, ovšem z nerozhodného výsledku se neradovali dlouho, domácí jim o deset minut později opět odskočili na rozdíl jedné branky a těsný náskok tentokrát už uhájili až do závěrečného hvizdu. Salernitana tak postupe tabulkou, připisuje si čtvrté vítězství z poslední pět zápasů a díky tomu se posunula ze sestupových vod. Už za tři dny ji čeká veledůležité utkání s Cagliari, které může hodně napovědět o sestupujícím. Jedním z nich bude pravděpodobně právě i Venezia, která zaznamenává neuvěřitelnou desátou porážku v řadě.

90+6

90+4
    Žlutá karta pro tým Venezia FC (Thomas Henry).

90+4
    Tečovaný míč se snesl do rukavic domácího gólmana. Domácí zdržují rozehrávku.

90+3
    Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat a vyráží do útoku.

90+1
    Nastavuje se na Itálii obvyklých pět minut.
    89. Červená karta po 2. žluté

89
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Venezia FC (Ethan Ampadu). Hráč si byl vědom žluté karty, přesto šel do souboje o míč až příliš agresivně a po zásluze vidí žlutou podruhé. Úplně zbytečně vyloučení pramenící zřejmě z frustrace, za tohle hráč pochvalu jistě nedostane.

89
    Žlutá karta pro tým Venezia FC (Ethan Ampadu).

87
    Hosté kombinují u svého velkého vápna, ale čas hraje v jejich neprospěch.

85
    Jasný ofsajd hostujícího mužstva, které tak musí míč přenechat soupeři.

84
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Milan Djurić, přichází Diego Perotti.

84
    Střídání v týmu Venezia FC:
    ze hřiště odchází Aleš Matějů, přichází Dennis Johnsen.

83
    Domácí měli veliké štěstí, už se zdálo, že Mattia Aramu trefí ze svého pohledu pravý horní roh brány, míč se ale stočil a proletěl o milimetry vedle tyče.

81
    Éderson dostává svůj tým do potíží, když fauluje před hranicí pokutového území a hosté mají slušnou šanci vyrovnat.