Växjö – Bremerhaven 5:0 (kon.) | Eisbären – Skellefteå 3:5 (kon.) | Fribourg – HC Slovan sk 5:2 (kon.)
TPS – Sparta Praha 2:3 (0:1 po s.n.) | Leksands IF – Třinec 3:2 (kon.) | Lugano – Tappara 3:6 (kon.)
po s.n. (0:1)
TPS Turku
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Sparta Praha
cz Nedeľa 29.08.2021, 18:00 • Gatorade Center, Turku • Liga majstrov • Skupina A

55:18
    Dalším hříšníkem na straně TPS je útočník Mikael Pyyhtiä (TPS). Finský forvard vyfasoval dvě trestné minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

37:27
    Bohužel pro Spartu bude následovat další vyloučení. Obránce Martin Jandus (SPA) totiž vyfasoval od rozhodčích menší trest za krosček.

34:02
    Thorell musel počkat na útočné modré, až Kaše vyklidí útočné pásmo. Vzápětí se bude znovu vylučovat na straně Sparty. Miroslav Forman (SPA) se provinil držením.

22:58
    TPS budou hrát za malou chvíli další početní výhodu. Útočník Miroslav Forman (SPA) obdržel dvouminutový trest za hrubost. Sparta hraje v oslabení.

17:27
    Domácí hokejisté budou mít za chvíli možnost vyrovnat skóre utkání. Útočník Erik Thorell (SPA) dostává od sudích dvě trestné minuty za držení.

14:56
    Kotouč končí po odrazu jednoho z hráčů až v hledišti. Následuje vyloučení Vileho Lajunena (TPS), který dostává menší trest za nesportovní chování.

07:16
    Sparťané budou hrát za chvíli další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl Tyler Steenbergen (TPS), jenž jede odpykat trest za příliš mnoho hráčů.

04:19
    Přesilová hra domácího celku končí. Brankář Andrey Kareev (TPS) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za zdržování hry. Trest odpyká Steenbergen.

03:03
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici usedá kapitán Sparty Michal Řepík (SPA), jenž vyfasoval dvouminutový trest za podrážení.

Petr Pavlík

Góly a asistencie: 20. Hults (Viro, Lajunen), 46. Steenbergen (Lajunen, Intonen) – 8. Doležal (Horák, Řepík), 33. Zikmund (Doležal, Vitouch), rozh. náj. Chlapík