Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 13. deň | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | C1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
K1 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | K2 1000 m - rozjazdy a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Nad 109 kg (muži) | Vítěz: P. Nagy (HUN) (kon.) | | | Nad 109 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Talachadze (GEO) (kon.) |
Týmy (ženy) - semifinále | Čína - Německo 3:0 (kon.) | | | Týmy (muži) - semifinále | Čína - Jižní Korea 3:0 (kon.) |
Týmy (muži) - semifinále | Japonsko - Německo 2:3 (kon.) |
48 - 51 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 64 - 69 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) |
Nad 91 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 75 - 81 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. López (CUB) (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci (finále) | Vítěz: B. Maher (GBR) (kon.) |
Nizozemsko – Velká Británie | 5:1 (kon.) | | | Argentina – Indie | 2:1 (kon.) |
10m věž - předkolo (ženy) | (kon.) |
USA – Španělsko | 8:11 (kon.) | | | Řecko – Černá Hora | 10:4 (kon.) |
Itálie – Srbsko | 6:10 (kon.) | | | Maďarsko – Chorvatsko | 15:11 (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Voľný štýl do 86 kg - OF a ŠF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 86 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - finále | Vítěz: M. Geraei (IRI) (kon.) |
Řecko-římský do 87 kg - finále | Vítěz: Z. Belenjuk (UKR) (kon.) | | | Volný styl do 62 kg - finále (ženy) | Vítěz: J. Kawajová (JPN) (kon.) |
Tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava | (kon.) | | | Představení novinek na Nova Sport | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Dvojice - finále | Vítěz: ROC (kon.) |
1. kolo (ženy) | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (ženy) | S. Josozumiová (JPN) (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: So Čä-hjun (KOR) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
koniec udalosti
Lezení na obtížnost - kvalifikace (ženy)
Vítěz: So Čä-hjun (KOR)
Milan Huppert
Postupující do finále
1. Janja Garnbretová (SLO)
2. So Čä-hjun (KOR)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Akijo Nogučiová (JPN)
5. Brooke Raboutouová (USA)
6. Jessica Pilzová (AUT)
7. Aleksandra Miroslawová (POL)
8. Anouck Jaubertová (FRA)
Výsledky lezení na obtížnost
1. So Čä-hjun (KOR)
2. Jessica Pilzová (AUT)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Janja Garnbretová (SLO)
5. Viktorija Meškovová (ROC)
6. Akijo Nogučiová (JPN)
7. Mia Kramplová (SLO)
8. Brooke Raboutouová (USA)
9. Julia Chanourdieová (FRA)
10. Laura Rogoraová (ITA)
11. Kyra Condieová (USA)
12. Alannah Yipová (CAN)
13. Shauna Coxseyová (GBR)
14. Petra Klinglerová (SUI)
15. Anouck Jaubertová (FRA)
16. Oceania Macenzieová (AUS)
17. Julija Kaplinová (ROC)
18. Sung I-ling (CHN)
19. Aleksandra Miroslawová (POL)
20. Erin Sterkenburgová (RSA)
Startovní listina
1. Erin Sterkenburgová (RSA)
2. Viktorija Meškovová (ROC)
3. Oceania Mackenzieová (AUS)
4. Alannah Yipová (CAN)
5. Sung I-ling (CHN)
6. Laura Rogoraová (ITA)
7. Kyra Condeová (USA)
8. Julija Kaplinová (ROC)
9. Mia Kramplová (SLO)
10. Julia Chanourdieová (FRA)
11. Seo Chae-hyun (KOR)
12. Anouck Jaubertová (FRA)
13. Jessica Pilzová (AUT)
14. Brooke Raboutouová (USA)
15. Petra Klinglerová (SUI)
16. Miho Nonakaová (JPN)
17. Aleksandra Miroslawová (POL)
18. Shauna Coxseyová (GBR)
19. Akijo Nogučiová (JPN)
20. Janja Garnbretová (SLO)
1. Janja Garnbretová (SLO)
2. So Čä-hjun (KOR)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Akijo Nogučiová (JPN)
5. Brooke Raboutouová (USA)
6. Jessica Pilzová (AUT)
7. Aleksandra Miroslawová (POL)
8. Anouck Jaubertová (FRA)
Výsledky lezení na obtížnost
1. So Čä-hjun (KOR)
2. Jessica Pilzová (AUT)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Janja Garnbretová (SLO)
5. Viktorija Meškovová (ROC)
6. Akijo Nogučiová (JPN)
7. Mia Kramplová (SLO)
8. Brooke Raboutouová (USA)
9. Julia Chanourdieová (FRA)
10. Laura Rogoraová (ITA)
11. Kyra Condieová (USA)
12. Alannah Yipová (CAN)
13. Shauna Coxseyová (GBR)
14. Petra Klinglerová (SUI)
15. Anouck Jaubertová (FRA)
16. Oceania Macenzieová (AUS)
17. Julija Kaplinová (ROC)
18. Sung I-ling (CHN)
19. Aleksandra Miroslawová (POL)
20. Erin Sterkenburgová (RSA)
Startovní listina
1. Erin Sterkenburgová (RSA)
2. Viktorija Meškovová (ROC)
3. Oceania Mackenzieová (AUS)
4. Alannah Yipová (CAN)
5. Sung I-ling (CHN)
6. Laura Rogoraová (ITA)
7. Kyra Condeová (USA)
8. Julija Kaplinová (ROC)
9. Mia Kramplová (SLO)
10. Julia Chanourdieová (FRA)
11. Seo Chae-hyun (KOR)
12. Anouck Jaubertová (FRA)
13. Jessica Pilzová (AUT)
14. Brooke Raboutouová (USA)
15. Petra Klinglerová (SUI)
16. Miho Nonakaová (JPN)
17. Aleksandra Miroslawová (POL)
18. Shauna Coxseyová (GBR)
19. Akijo Nogučiová (JPN)
20. Janja Garnbretová (SLO)
1. Janja Garnbretová (SLO)
2. So Čä-hjun (KOR)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Akijo Nogučiová (JPN)
5. Brooke Raboutouová (USA)
6. Jessica Pilzová (AUT)
7. Aleksandra Miroslawová (POL)
8. Anouck Jaubertová (FRA)
1. So Čä-hjun (KOR)
2. Jessica Pilzová (AUT)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Janja Garnbretová (SLO)
5. Viktorija Meškovová (ROC)
6. Akijo Nogučiová (JPN)
7. Mia Kramplová (SLO)
8. Brooke Raboutouová (USA)
9. Julia Chanourdieová (FRA)
10. Laura Rogoraová (ITA)
11. Kyra Condieová (USA)
12. Alannah Yipová (CAN)
13. Shauna Coxseyová (GBR)
14. Petra Klinglerová (SUI)
15. Anouck Jaubertová (FRA)
16. Oceania Macenzieová (AUS)
17. Julija Kaplinová (ROC)
18. Sung I-ling (CHN)
19. Aleksandra Miroslawová (POL)
20. Erin Sterkenburgová (RSA)