Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 13. deň | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | C1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
K1 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | K2 1000 m - rozjazdy a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Nad 109 kg (muži) | Vítěz: P. Nagy (HUN) (kon.) | | | Nad 109 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Talachadze (GEO) (kon.) |
Týmy (ženy) - semifinále | Čína - Německo 3:0 (kon.) | | | Týmy (muži) - semifinále | Čína - Jižní Korea 3:0 (kon.) |
Týmy (muži) - semifinále | Japonsko - Německo 2:3 (kon.) |
48 - 51 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 64 - 69 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) |
Nad 91 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 75 - 81 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. López (CUB) (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci (finále) | Vítěz: B. Maher (GBR) (kon.) |
Nizozemsko – Velká Británie | 5:1 (kon.) | | | Argentina – Indie | 2:1 (kon.) |
10m věž - předkolo (ženy) | (kon.) |
USA – Španělsko | 8:11 (kon.) | | | Řecko – Černá Hora | 10:4 (kon.) |
Itálie – Srbsko | 6:10 (kon.) | | | Maďarsko – Chorvatsko | 15:11 (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Voľný štýl do 86 kg - OF a ŠF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 86 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - finále | Vítěz: M. Geraei (IRI) (kon.) |
Řecko-římský do 87 kg - finále | Vítěz: Z. Belenjuk (UKR) (kon.) | | | Volný styl do 62 kg - finále (ženy) | Vítěz: J. Kawajová (JPN) (kon.) |
Tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava | (kon.) | | | Představení novinek na Nova Sport | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Dvojice - finále | Vítěz: ROC (kon.) |
1. kolo (ženy) | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (ženy) | S. Josozumiová (JPN) (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: So Čä-hjun (KOR) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
koniec udalosti
Nad 91 kg: Semifinále (muži)
Událost skončila.
(08:44:31)
|
||
Sledujte tisíce prenosov na TV Tipsport a získajte bonus až 4 000 €!
|
||
Semifinále supertěžké váhy je za námi čeká nás poslední zápas dne, a to v polotěžké váze. Já vám přeji hezkou středu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
|
||
Finále supertěžké váhy tak bude ve složení Bachodir JALOLOV (UZB) – Richard TORREZ Jr. (USA).
|
||
Richard Torrez Jr. tak postupuje do finále a boje o zlatou olympijskou medaili, Kamšybek Kunkabajev získává v Tokiu bronzovou medaili.
|
||
Vítěz: Richard TORREZ Jr. (USA) RSC.
|
||
Druhé semifinále přineslo trochu překvapivý výsledek, Richard Torrez Jr. byl po celou dobu zápasu lepší, ve druhém kole dostal protivníka do počítání a ve třetím kole zápas ukončil tvrdou levou, kterou soupeři způsobil tržnou ránu na nose a duel byl ukončen na RSC.
|
||
A je konec. Drtivá levá od Torreze zápas ukončila, doktor pokračování nepovolil, tohle bude chtít několik stehů.
|
||
Kunkabajev má na nose velký cut, probíhá jeho ošetřování a zatím to na pokračování nevypadá.
|
||
Torrez si ale i nadále jede to svoje, dává údery z kontru a stále mu to vychází.
|
||
Kunkabajev už má pouze jednu možnost, jak se probojovat do finále, musí vyhrát před limitem.
|
||
Druhé kolo je jasně nabodované pro Torreze, ten vede u všech bodových a k dobru mu hraje i trestný bod, který ve druhém kole dostal jeho soupeř.
|
||
A zároveň s gongem schytal Kunkabajev tvrdou levou a byl počítán!
|
||
Důležitý okamžik, zástupce Kazachstánu dostává jeden trestný bod za držení!
|
||
Tvrdá pravá od Torreze, tohle Kunkabajev vůbec neviděl.
|
||
Jsme v klinči, rozhodčí oba bojovníky roztrhává.
|
||
Několik výměn, i Kunkabajev dokázal nepříjemně trefit.
|
||
Máte intuíciu? Kliknite a zistite, ako si online obchodovaním môžete finančne zabezpečiť budúcnosť.
|
||
Torrez zahájil druhé kolo několika tvrdými údery na hlavu.
|
||
No vida, i když byl Kunkabajev tvrdší v úderech, tak hned čtyři bodový ocenili tlak Torreze a dali mu první kolo. Zbývající sudí viděl vítězem Kunkabajeva.
|
Semifinále
Bachodir JALOLOV (UZB) - Frazer CLARKE (GBR) RSC
Richard TORREZ Jr. (USA) - Kamšybek KUNKABAJEV (KAZ) RSC
Bachodir JALOLOV (UZB) - Frazer CLARKE (GBR) RSC
Richard TORREZ Jr. (USA) - Kamšybek KUNKABAJEV (KAZ) RSC
Aleš Pur
@PurAles