Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 13. deň | (kon.) |
K1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | C1 200 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
K1 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | K2 1000 m - rozjazdy a štvrťfinále (muži) | (kon.) |
Nad 109 kg (muži) | Vítěz: P. Nagy (HUN) (kon.) | | | Nad 109 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Talachadze (GEO) (kon.) |
Týmy (ženy) - semifinále | Čína - Německo 3:0 (kon.) | | | Týmy (muži) - semifinále | Čína - Jižní Korea 3:0 (kon.) |
Týmy (muži) - semifinále | Japonsko - Německo 2:3 (kon.) |
48 - 51 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 64 - 69 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) |
Nad 91 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 75 - 81 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. López (CUB) (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci (finále) | Vítěz: B. Maher (GBR) (kon.) |
Nizozemsko – Velká Británie | 5:1 (kon.) | | | Argentina – Indie | 2:1 (kon.) |
10m věž - předkolo (ženy) | (kon.) |
USA – Španělsko | 8:11 (kon.) | | | Řecko – Černá Hora | 10:4 (kon.) |
Itálie – Srbsko | 6:10 (kon.) | | | Maďarsko – Chorvatsko | 15:11 (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Voľný štýl do 86 kg - OF a ŠF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 86 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 57 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - finále | Vítěz: M. Geraei (IRI) (kon.) |
Řecko-římský do 87 kg - finále | Vítěz: Z. Belenjuk (UKR) (kon.) | | | Volný styl do 62 kg - finále (ženy) | Vítěz: J. Kawajová (JPN) (kon.) |
Tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava | (kon.) | | | Představení novinek na Nova Sport | (kon.) |
Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Dvojice - finále | Vítěz: ROC (kon.) |
1. kolo (ženy) | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (ženy) | S. Josozumiová (JPN) (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (ženy) | Vítěz: So Čä-hjun (KOR) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
koniec udalosti
64 - 69 kg: Semifinále (ženy)
Událost skončila.
(08:08:34)
|
||
To je z této části boxerského bloku vše, my se ale za pár okamžiků přesuneme do supertěžké váhy mužů.
|
||
Finále welterové váhy žen tak bude Busenaz SURMENELIOVÁ (TUR) – KU Chung (CHN).
|
||
Vítězka: KU Chung (CHN) 4:1.
|
||
Zápas je u konce a čínská boxerka jej v poklidu získala v poměru 4:1 na body. Postupuje tak do finále, Oshae Jonesová má bronzovou medaili.
|
||
Ještě jeden úder na spodek od Chung Ku.
|
||
Poslední minuta utkání.
|
||
A pokud je potřeba, tak čínská boxerka souboj klidně zaklinčuje.
|
||
Chung Ku si ale zápas dobře hlídá, vůbec nedopouští nějaké delší kombinace.
|
||
Jonesová musí vyrazit do útoku, tohle kolo musí vyhrát alespoň o dva body.
|
||
Po druhém kole je situace stále lepší pro Chung Ku. Tři sudí ji vidí jako celkovou vítězku, jeden má remízu a jeden vidí jako lepší boxerku Oshae Jonesovou.
|
||
Máte intuíciu? Kliknite a zistite, ako si online obchodovaním môžete finančne zabezpečiť budúcnosť.
|
||
Těsný klinč, rozhodčí obě boxerky napomíná za držení.
|
||
Čínská boxera se ocitla na zemi, nebylo to ale důsledkem úderů.
|
||
Chung Ku útočí, u provazů několikrát zasáhla. Zatím překlápí zápas na svou stranu.
|
||
První kolo minulostí, bodoví se neshodli, tři viděli vyhrát Číňanku, dva zase Američanku.
|
||
Jonesová se vysypala do soupeřky, předvedla několik úderů na spodek.
|
||
Číňanka se snaží o nástupy, její soupeřka ale výpady svazuje do klinčů. Někdy i za cenu sklopení hlavy a napomínání od sudího.
|
||
První kolo je zatím z obou stran hodně opatrné, útoků moc není.
|
||
Oshae JONESOVÁ (USA) – KU Chung (CHN)
|
Semifinále
Busenaz SURMENELIOVÁ (TUR) - Lovlina BORGOHAINOVÁ (IND) 5:0
Oshae JONESOVÁ (USA) - KU Chung (CHN) 1:4
Busenaz SURMENELIOVÁ (TUR) - Lovlina BORGOHAINOVÁ (IND) 5:0
Oshae JONESOVÁ (USA) - KU Chung (CHN) 1:4
Aleš Pur
@PurAles