Jednotlivci - poobedná kvalifikácia (ženy) sk (prebieha) | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) (kon.)
Jednotlivci - doobedná kvalifikácia (ženy) sk (kon.) | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - poobedná kvalifikácia (ženy)

Štvrtok 29.07.2021, 09:26Olympijské hry - Lukostreľba

1/16
    Kórejčanka zvládla aj nasledujúci set lepšie, zvíťazila v ňom na skóre 28:25 a po výsledku 7:1 na sety postupuje do ďalšej fázy!

1/32
    Ďalej ide Brazílčanka! Jej súperka v treťom pokuse v tomto sete zaznamenáva 0 a tak prehráva tento set 17:27 a z postupu do ďalšej fázy sa raduje dos Santosová!

1/32
    Tretí set v rade na konte kórejskej reprezentantky a tak postupuje ďalej! V tomto sete víťazí 28:22 a celkovo postupuje ďalej po výhre 6:2 na sety!

1/16
    A napokon aj tretí set dopadlo úspešne pre Barbelinovú, ktorá zdolala svoju holandskú súperku 29:24, získala ďalšie 2 body a celkovo sa stáva víťazkou tohto stretnutia 6:0 a postupuje ďalej!

1/32
    V rozstrele napokon dopadla lepšia Schloesserová z Holandska, ktorá zdolala svoju súperku tým, že strelila deviatku, zatiaľ sú jej súperka len osmičku! Takže aj tu to bolo veľmi tesné.

1/32
    Do ďalšej časti napokon jednoznačne postupuje francúzska reprezentantka, ktorá porazila svoju súperku 6:2! Tu to bolo teda veľmi jednoznačné.