Jednotlivci - poobedná kvalifikácia (ženy) sk (prebieha) | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) (kon.)
Jednotlivci - doobedná kvalifikácia (ženy) sk (kon.) | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) (kon.)

Štvrtok 29.07.2021, 09:26Olympijské hry - Lukostreľba

Ďalšia časť ženskej kvalifikácie v lukostreľbe je už minulosťou a spoznali sme postupujúce do ďalšej fázy. Pripomínam, že Slovensko po ďalšom kvalifikačnom bloku už nebude mať v tomto športe svojho zástupcu, keďže nad ránom nášho času Denisa Baránková vypadla.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný deň! (11:42:53)

Poobedná kvalifikácia žien v lukostreľbe sa práve skončila!

1/16
    Kórejčanka zvládla aj nasledujúci set lepšie, zvíťazila v ňom na skóre 28:25 a po výsledku 7:1 na sety postupuje do ďalšej fázy!

1/16
    Skvelý výkon Kórejčanky v tomto sete, vo všetkých pokus trafila desiatku a po výhre 30:27 sa ujíma vedenia 5:1 na sety!

1/16
    Druhý set dopadol lepšie pre kórejskú reprezentantku, na skóre zvíťazila 28:24 a ide do vedenia 3:1 na sety!

1/16
    V prvom sete sa zrodila remíza 27:27 a tak obe reprezentantky získavajú po jednom bode!

1/16
    Posledný eliminačný súboj v kategórii žien dnes zvedú San Anová (Kórea) a Ane Marcelle dos Santosová (Brazília).

Teraz je na programe ešte jeden mužský eliminačný súboj 1/16 a potom sa ešte uskutoční jeden ženský rovnako v eliminačnom súboji 1/16. Opäť tak na malú chvíľu si dáme pauzu a znova sa potom vrátime keď začne ten ženský súboj.

1/32
    Ďalej ide Brazílčanka! Jej súperka v treťom pokuse v tomto sete zaznamenáva 0 a tak prehráva tento set 17:27 a z postupu do ďalšej fázy sa raduje dos Santosová!

1/32
    29:28 víťazí teraz Mexičanka a vyrovnáva na 4:4 v setoch!

1/32
    Aj v ďalšom sete víťazí Brazílčanka, teraz vyhráva na skóre 28:25 a vyhráva 4:2 na sety! Ďalší set už musí získať Mexičanka, ináč vypadáva.

1/32
    Druhý set putuje na konto Brazílčanky, ktorá zvíťazila na skóre len veľmi tesne 28:27 a vyrovnáva v setoch na 2:2!

1/32
    No, prvý set dopadol jednoznačne v prospech Mexičanky. Zvíťazila v skóre 28:18 a ujíma sa vedenia 2:0 na sety!

1/32
    V eliminačnom súboji 1/32 sa teraz proti sebe postavia Ane Marcelle dos Santosová z Brazílie a Ana Vazquezová z Mexika.

1/32
    Tretí set v rade na konte kórejskej reprezentantky a tak postupuje ďalej! V tomto sete víťazí 28:22 a celkovo postupuje ďalej po výhre 6:2 na sety!

1/32
    No a Kórejčanka ide do vedenia, získava druhý set za sebou po víťazstve 28:26 a vyhráva 4:2 na sety!

1/32
    Druhý set dopadol lepšie pre Anovú, ktorá v skóre víťazí 27:23 a vyrovnáva celkový stav na 2:2!

1/32
    Prvý set dopadol lepšie pre Hourtouovú, ktorá vyhrala 28:27 vďaka lepšiemu prvému výstrelu a ujíma sa vedenia 2:0!