Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - doobedná kvalifikácia (ženy) sk (kon.)
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - poobedná kvalifikácia (ženy) sk (prebieha)
koniec udalosti
Jednotlivci - doobedná kvalifikácia (ženy)

cz Streda 28.07.2021, 02:56Olympijské hry - Lukostreľba

Bohužel. Marie trefuje tři osmičky a prohrává s Nakamuraovou 24-28. Horáčková prohrává 2:6.

České reprezentantce se nedaří uklidnit. Stále má puls mezi 160 a 170 údery.

Třetí sada stále nepřinesla ani jednu desítku. Marie trefuje devítku a dvě osmičky. Prohrává tento set 25-27 a prohrává 2:4.

Ve druhém setu trefuje Češka 9, 8 a 9. Znovu je z toho remíza 26-26 a skóre je 2:2.

Česká reprezentantka má tepovou frekvenci přes 160 úderů. Soupeřka drží kolem 115.

Česká reprezentantka využila chyby soupeřky, která posledním šípem trefila osmičku.

V prvním setu Horáčková trefila 8. 9 a 9! První set končí remízou 26-26 a Horáčková s Nakamurovou toto dějství půli.

Marie Horáčková jde k terči! Soupeřkou je Miki Nakamuraová, které ve světovém žebříčku patří až 220. místo. Horáčkové náleží 65. pozice.