Dvojhra (muži, ženy) - štvrťfinále sk (kon.) | Dvojhra (muži, ženy) - štvrťfinále sk (kon.)
Dvojhra (muži) - štvrťfinále

cz Streda 28.07.2021, 13:00Olympijské hry - stolný tenis

Konec utkání. (14:58:15)

6.set
    Je hotovo! Dimitrij Ovčarov v 6. sadě naprosto přejel soupeře poměrem 11:2 a celkově vítězí 4:2 a postupuje do semifinále!

6.set
    Dimitrij Ovčarov má 8 mečbolů!

6.set
    Šestou sadu začal Ovčarov velmi dobře a vypracoval si náskok 4:2.

5.set
    Dimitrij Ovčarov nakonec otočil pátý set a vyhrál jej 11:8, čímž se dostal do vedení zápasu 3:2. Brazilec tak podruhé v zápase ztratil obrovský náskok v setu.

5.set
    Dimitrij Ovčarov srovnává průběh pátého setu na 8:8 a je na vlně!

5.set
    Dimitrij Ovčarov ale snižuje stav pátého setu na 5:7! Fantastický zápas, tak jak se očekávalo.

5.set
    Ovšem v páté sadě vede Hugo Calderano už 7:1! To jsou věci.

4.set
    Dimitrij Ovčarov srovnává dramatické utkání na 2:2! 4. set totiž tento Němec zvládl poměrem 11:7.

4.set
    Německý hráč nyní dominuje ve 4. sadě a vede 6:2.

3.set
    Ovšem Dimitrij Ovčarov otočil celý set ze 4:8 na 11:8! Momentálně tak prohrává 1:2 na sety.

3.set
    Dmitrij Ovčarov ale stahuje na 7:8.

3.set
    Nyní je stejný stav jako v předešlém setu, tudíž Hugo Calderano vede 8:4.

3.set
    Začátek třetí sady se vyvíjí opět podle představ egyptského hráče, jenž vede 4:2.

2.set
    Hugo Calderano vede 2:0 na sety! Druhou sadu vyhrál celkem jednoznačně 11:5.

2.set
    Také ve druhé sadě je zatím lepším hráčem Hugo Calderano, jenž má náskok čtyř bodů.

1.set
    Brazilec Hugo Calderano v prvním setu vítězí poměrem 11:7!

1.set
    Hugo Calderano si nyní vypracoval menší náskok a vede 7:5, ovšem na podání je německý soupeř.