Michalovce – Dunajská Streda | 4:1 (kon.) | | | Žilina – Sereď | 3:0 (kon.) | | | Trnava – Pohronie | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Košice | 0:3 (kon.) | | | Žilina B – Púchov | 2:2 (kon.) | | | Rohožník – Skalica | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Zlín – Slavia | 0:1 (kon.) |
Egypt – Argentína | 0:1 (kon.) | | | Francúzsko – Južná Afrika | 4:3 (kon.) | | | N. Zéland – Honduras | 2:3 (kon.) |
Brazília – Pobr. Slonoviny | 0:0 (kon.) | | | Austrália – Španielsko | 0:1 (kon.) | | | Japonsko – Mexiko | 2:1 (kon.) |
Rumunsko – J. Kórea | 0:4 (kon.) | | | Saudská Arábia – Nemecko | 2:3 (kon.) |
Gliwice – Raków | 2:3 (kon.) | | | Śląsk – War. Poznaň | 2:2 (kon.) | | | Pogoń – Zabrze | 2:0 (kon.) |
Rijeka – Istra 1961 | 2:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Osijek | 1:2 (kon.) |
koniec
SK Dynamo Č. Budějovice
1:0
(0:0)
FK Teplice
Filip Kortus
Góly:
61. Mihálik
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:15.
Rozhodca: Klíma – Hrabovský, Leška
Diváci: 2147
Karty: 28. Skovajsa (CEB), 83. Vorel (CEB) – 43. Ledecký (TEP), 46. Černý (TEP)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:15.
SK Dynamo Č. Budějovice:
Vorel – Čolić, L. Havel, Králik (C), Skovajsa – Hellebrand (57. Javorek), Čavoš – Hora (77. M. Valenta), Mihálik, Mršić (57. Brandner) – Michal Škoda (89. Bassey).
Náhradníci: Šípoš – Talovierov, Sladký, Brandner, Javorek, M. Valenta, Bassey.
Tréner:
FK Teplice: Grigar (C) – Vondrášek (20. Černý), Knapík, Chlumecký, Hyčka (82. Droehnle) – Jukl, Mareček – Laňka, Trubač (70. Krunert), Moulis (70. Švanda) – Ledecký (70. J. Mareš).
Náhradníci: Čtvrtečka – Droehnle, J. Mareš, Krunert, Švanda, Černý, Hasil.
Tréner:
Náhradníci: Šípoš – Talovierov, Sladký, Brandner, Javorek, M. Valenta, Bassey.
Tréner:
FK Teplice: Grigar (C) – Vondrášek (20. Černý), Knapík, Chlumecký, Hyčka (82. Droehnle) – Jukl, Mareček – Laňka, Trubač (70. Krunert), Moulis (70. Švanda) – Ledecký (70. J. Mareš).
Náhradníci: Čtvrtečka – Droehnle, J. Mareš, Krunert, Švanda, Černý, Hasil.
Tréner:
Rozhodca: Klíma – Hrabovský, Leška
Diváci: 2147
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Štěpán Krunert.
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Ledecký, přichází Jakub Mareš.