Slovan Bratislava U21 – Košice 0:3 (kon.) | Žilina B – Púchov 2:2 (kon.) | Rohožník – Skalica 0:1 (kon.)
MŠK Žilina B
2:2 (1:1)
MŠK Púchov
Nedeľa 25.07.2021, 10:30 • MŠK Žilina • MONACObet liga • 1. kolo

V druhom polčase padli rovnako dva góly. Domáca rezerva išla do vedenia 2:1, ale hosťom sa podarilo vyrovnať na konečných 2:2. Oba celky si tak na úvod novej sezóny body podelia.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte peknú nedeľu! (12:19:16)

90+2

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Cicek, prichádza Kopásek.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 67 divákov.

88
    Napokon Cicek za pomoci odchádza za postrannú čiaru. Pravdepodobne v tomto zápase dohral.

87
    Opäť je hra prerušená, domáci Cicek zostal po faule ležať na trávniku. Vyzerá to, že by mal byť v poriadku.

86
    Lacko zahrával priamy kop z hranice pokutového územia, ale jeho pokus smeroval tesne nad bránu domácich.

85
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Ozimný, prichádza Ullman.

84
    Rýchly brejk domácich zakončil strelou v pokutovom území Owusu, ale jeho pokus výborným zákrokom vyrazil na rohový kop brankár Pilný! Jeho následná realizácia nič zaujímavého neponúkla.

83
    Sme už v záverečnej časti tohto stretnutia. Pri lopte je domáci celok a čelí vysokému napádaniu zo strany súpera.

82
    Púchov zahrával priamy kop, ale domáci dostali loptu z vlastného pokutového územia do bezpečia.

81
    Ak by sa aj tento zápas skončil remízou, bolo by to zrejme spravodlivé. Vyzerá to však, že ešte oba celky skúsia zabojovať o víťazstvo.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Zatiaľ to vyzerá na deľbu bodov v Žiline.

79
    Domáci Vaľovčin napokon musel striedať. Dianie v druhom polčase pokračuje ďalej.

78
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vaľovčin, prichádza Sauer.

77
    Hra je v Žiline opäť prerušená. Na trávniku ležia Vaľovčin aj Lacko a potrebujú ošetrenie.

76
    Spoza pokutového územia zakončoval domáci Yenne, ale jeho nepresný pokus smeruje vedľa hosťujúcej brány.