Egypt – Argentína 0:1 (kon.) | Francúzsko – Južná Afrika 4:3 (kon.) | N. Zéland – Honduras 2:3 (kon.)
Brazília – Pobr. Slonoviny 0:0 (kon.) | Austrália – Španielsko 0:1 (kon.) | Japonsko – Mexiko 2:1 (kon.)
Rumunsko – J. Kórea 0:4 (kon.) | Saudská Arábia – Nemecko 2:3 (kon.)
Japonsko
2:1 (2:0)
Mexiko
cz Nedeľa 25.07.2021, 13:00 • Saitama Stadium 2002, Saitama • Olympijské hry - muži • Skupina A

Ode mě je to pro dnešní utkání vše. Děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu. (15:05:34)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:6.
    Střely mimo: 4:2.
    Rohy: 3:4.
    Ofsajdy: 2:2.
    Fauly: 25:19.

Dnešní utkání mezi Japonskem a Mexikem končí těsným vítězstvím domácího výběru!
    Zatímco výkon v prvním poločase mluvil jasně pro Japonce, ve druhé půli byli aktivnějším i lepším týmem Mexičané. Jejich nebezpečné střely zaměstnávaly obranu soupeře. Jediný gól hostů padl po přímém kopu Alvarada v 85. minutě, při kterém doslova selhal dvacetiletý gólman Tani. Stejný hráč však v nastaveném čase zlikvidoval povedenou hlavičku Loroñy a Japoncům ubránil výhru.

90+4

90+4
    Z rohového kopu v podání Alvarada už Mexičané zahrozit nedokázali.

90+3
    Na centr Alvarada z přímého kopu ve vápně naskočil Vladimir Loroña a hlavou míč nasměroval pod břevno branky. Gólman Tani však napravil své předchozí zaváhání u gólu soupeře a fantastickým zákrokem balon vyrazil na roh!

90+3
    Nastavený čas rychle ubíhá. Mexičané budou mít posledních pár šancí na srovnání stavu utkání.

90+1
    Faul Nakajamy znamená jediné – volný přímý kop pro Mexiko.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty. Dokáže se Mexiko vzepřít osudu a alespoň vyrovnat?
    86. Roberto ALVARADO - 2:1

86
    Mexiko právě vstřelilo branku! Tak tenhle gól si brankář za rámeček nedá! ROBERTO ALVARADO se postavil k rozehrání přímého kopu a do levého dolního rohu vyslal dlouhý nákop. Zákrok gólmana Taniho, který nohou netrefil míč, byl takřka tragikomický.

86
    Pět minut před koncem základní hrací doby je stále v dvoubrankovém vedení Japonsko.

81
    Faulující Wataru Endo nabídl Mexičanům příležitost v podobě přímého kopu. Sebastian Córdova však svým centrem našel pouze připraveného gólmana soupeře.