Jablonec – FK Dinamo Moskva 2:0 (kon.) | Plzeň – Arsenal Tula 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – Újpest FC sk 2:1 (kon.)
Paksi – Slovácko 1:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:1 (0:0)
Újpest FC
Štvrtok 15.07.2021, 17:00 • MOL Aréna • Prípravný zápas

84
    Nicolaescu šiel sám na bránu po kolmici Divkoviča. Bol mierne z uhla, napriek tomu mal s možnosťou naložiť lepšie. Krížne zakončenie minulo pravú tyč.
    81. Andrija BALIČ - 2:1

Zdroj: youtube.com – DAC 1904

81
    Dunajská Streda dala gól!
    ANDRIJA BALIČ chladnokrvne poslal svoju koncovku doprostred brány, Banai skákal doprava, čo sa nemohlo skončiť inak ako gólom! Desať minút pred koncom DAC znovu vedie.

80
    Schäfer faulovaný v pokutovom území súpera, je z toho penalta! Loptu si okamžite berie Balič.

78
    Trojnásobné striedanie aj od maďarského mančaftu. Zmeny boli natiahnuté na zhruba 35 sekúnd.
    70. Nemanja ANTONOV - 1:1

70
    Tím Újpest FC práve strelil gól! Domáci sa gól nadreli, hosťom stačila prvá možnosť po zmene strán. NEMANJA ANTONOV precíznou strelou z priameho kopu prekonal múr aj brankára Vantrubu, ktorý si na loptu predtým prakticky nesiahol.

63
    Tri zmeny na domácej strane, odišiel Fábry s Taiwom, ale aj gólman Jedlička, ktorého nahradil Vantruba. Do poľa mali prísť Andzouana a Nicolaescu.
    57. Abdulrahman TAIWO - 1:0

57
    Teraz už ABDULRAHMAN TAIWO bol na správnom mieste. Väčšinu roboty zaňho spravil Moumou, ktorý vnikol do šestnástky zľava, vymiešal hráčov a trafil brankára. Banai loptu vyrazil iba do miest, kde sa nachádzal Taiwo, ktorý v sklze otvoril skóre.

56
    Diaby sa dostal do hlavičky tesne za malým vápnom, vyhral súboj, ale trestuhodne míňa bránu o dobrý meter.
    47. Divkovič (DUN), Banai (UTE)

47
    Divkovič o minútu neskôr vyhral osobný súboj s obrancom, dostal sa do pokutového územia, no tam zas a znova parádny zákrok gólmana hostí, ktorý vytesnil loptu na roh.
    46. Taiwo (DUN), Banai (UTE)

46
    Po 32 sekundách bol Taiwo vyslaný kolmicou proti Banaiovi, ale opäť parádne čítanie hry od gólmana Újpestu! Zákrok rukou na zemi, Banai je jednoznačne hráčom stretnutia.
    45+1. Fábry (DUN)

45+1
    Andrej Fábry necháva vyniknúť Banaia! Slučka okolo Újpestu sa zúžila, ale ani koncovka z deviatich metrov nekončí v bráne, hosťujúci gólman predviedol zákrok dňa!
    44. Luciano Vera (DUN)

44
    Prv Taiwo nespracoval loptu v šestnástke a potom Luciano Vera z jej hranice prestreľuje bránu!
    42. Divkovič (DUN)

42
    Celý prvý polčas sme takmer nepočuli o Divkoviča, keď z ničoho nič dostal nabité z ľavej strany do šestnástky od Brunettiho, ale ani on z desiatich metrov neotvára skóre duelu!
    38. Taiwo (DUN)

38
    Brunetti z 22 metrov preveril Banaia, ktorý sa natiahol a zakročil. Loptu však nezachytil, Taiwo sa tlačil do dorážky, no v tom sa mával ďalší ofsajd. Alebo nie? Každopádne Taiwo zo siedmich metrov vôbec netrafil priestor brány!
    26. Luciano Vera (DUN)

26
    Veľká chyba Banaia pri spracovaní lopty, z nohy mu ju ukradol Luciano Vera. Mladý Argentínčan musel prekonať už iba obrancu, no z desiatich metrov od brány trafil práve posledného brániaceho hráča!
    22. Taiwo (DUN)

22
    S možnosťami sa akoby roztrhlo vrece! Balič vypichol loptu súperovi pri rozohrávke, posunul ju na Taiwa, ktorý si guľaté teleso posúval do pravej strany, až napokon vypálil... Tesne vedľa ľavej žrde!
    20. Tallo (UTE)

20
    Na prelome devätnástej a dvadsiatej minúty prvá šanca! Junior Tallo sa hádzal "rybičkou" do centra po štandardke. Loptu sa mu podarilo trafiť, bránu však nie, avšak do poslednej chvíle nebolo jasné, či to gól bude, alebo nie. Jedlička svojich spoluhráčov za takéto bránenie rozhodne nepochváli!