Ararat – Fehérvár 2:0 (kon.) | FC Struga – FK Liepāja 1:4 (kon.) | Kauno Žalgiris – Europa 2:0 (kon.)
Gagra – Sutjeska 1:1 (kon.) | KuPS – Noah 5:0 (kon.) | Urartu – Maribor 0:1 (kon.)
Valmiera – FK Sūduva 0:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Tre Penne 3:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Mons Calpe 4:0 (kon.)
St Joseph's – Levadia Tallinn 1:1 (kon.) | Runavík – Honka Espoo 1:3 (kon.) | CS Petrocub – FK Sileks 1:0 (kon.)
Sligo – Hafnarfjördur 1:2 (kon.) | Dila Gori – Žilina sk 2:1 (kon.) | Sfîntul Gheorghe – Partizani Tirana 2:3 (kon.)
New Saints – Glentoran 2:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 1:1 (5:3 po pen.) | Laçi – Podgorica 3:0 (po pr.)
Llapi – Shkupi 1:1 (kon.) | Swift Hesperange – Domžale 1:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Inter Turku 2:0 (kon.)
Larne FC – Bala Town 1:0 (kon.) | Trnava – Mosta sk 2:0 (kon.) | Bohemians Dublin – Stjarnan 3:0 (kon.)
La Fiorita – Birkirkara 1:1 (kon.) | Dečić – KF Drita 0:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – RFS Riga 2:4 (po pr.)
Breidablik – Racing FC 2:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – Široki Brijeg 3:0 (kon.) | Śląsk – Paide 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Milsami 0:1 (kon.) | Coleraine – Velež Mostar 1:2 (kon.)
KF Laçi
3:0 (0:0)
FK Podgorica
cz Štvrtok 15.07.2021, 20:00Európska konferenčná liga (predkolá) • 1. predkolo

Podgorica po prvním zápase sice vedla 1:0, ale dnes inkasovala gól a dvojzápas zamířil do prodloužení. V něm hráči Laci vstřelili další dva góly, a tak postupují v rámci soutěže do druhého předkola. (22:34:21)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 13:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 14:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 19:26.

120

120
    Suzuki měl velkou šanci, ale z hranice malého vápna neprostřelil brankáře, vybojoval rohový kop.

119
    Podgorica hraje sympaticky, pokouší se se zápasem ještě něco udělat, ale už nemá sílu ani čas.

118
    V celkovém součtu vedou domácí fotbalisté 3:1 a míří za postupem do další fáze soutěže.

116
    Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Ardit Deliu, přichází Arber Deliu.
    Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Regi Luškja, přichází Renato Ziko.
    114. Fatmir PRENGAJ - 3:0

114
    Laçi právě vstřelilo branku!
    Nově příchozí muž na hrací ploše se prosazuje. První střela vypadla brankáři z rukou, a pak mohl zakončoval zcela nepokrytý FATMIR PRENGAJ.

112
    Domácí fotbalisté rozehrávají na útočné části hrací plochy. Nakopli míč směrem na branku, ale výraznější šanci si nevypracovali.

111
    Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Juljhan Shehu, přichází Farmir Prengaj.

107
    Velkou šanci měli hosté na snížení, respektive vyrovnání, ale Sherri vytáhl míč na rohový kop. S centrem před branku si následně poradila obrana.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První poločas prodloužení skončil.

105+1
    Laci se pokouší dostat míč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. To se podařilo.

105+1
    Jedna minuta se bude nastavovat.

104
    Sledujeme nyní klidnější závěr první části prodloužení, ani jeden celek se do střeleckých pozic nežene. Hraje se velmi takticky.

102
    Sherri nyní podržel své spoluhráče. Hostující celek si vypracoval dobrou šanci, ale zakončení z nějakých dvaceti metrů chyběl důraz.

101
    Pět minut nás dělí od konce první části prodloužení, domácí fotbalisté navýšili své vedení a v celkovém součtu vedou 2:1.