Montreal – Winnipeg 5:3 (kon.) | Colorado – San Jose 3:0 (kon.) | Arizona – Vegas 3:0 (kon.)
Anaheim – LA Kings 1:2 (kon.) | Boston – Buffalo 6:2 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 1:0 (4:3 po s.n.)
po s.n. (4:3)
Detroit Red Wings
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Tampa Bay Lightning
cz Sobota 01.05.2021, 21:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

56:23
    Karty se obrací, jelikož Blake Coleman (TBL) podrazil soupeře, tudíž si přesilovku zahrají domácí – komerční přestávka.

53:56
    Aby toho nebylo málo, Sam Gagner (DET) podrazil soupeře a domácí musí vydržet 106 vteřin ve třech hráčích!

53:42
    Zajímavá příležitost pro hosty! Joe Veleno (DET) nesmyslně dohrál Davida Savarda, za což dostává dvě minuty a nabízí soupeři přesilovku.

42:42
    To už neplatí, protože krátce po vhazování fauluje Jevgenij Svečnikov (DET).

37:42
    Sražené nahození si Curtis McElhinney pohlídal, načež ho Vladislav Naměstnikov (DET) sekl přes lapačku, což se nelíbilo Rossovi Coltonovi (TBL) – dvě minuty za šarvátku pro oba borce.

29:05
    Aby toho nebylo málo, bude se vylučovat! Na trestnou lavici míří Victor Hedman (TBL), jenž nedovoleně přidržel soupeře.

16:28
    Role se nejspíš obrátí. Ryan McDonagh (TBL) si v souboji s Filipem Zadinou pomohl krosčekem. Čeká nás komerční přestávka a první přesilová hra Red Wings.

01:24
    Favorit zápasu má velkou šanci udeřit, protože na trestnou lavici míří Alex Biega (DET), jenž dostává menší trest za hákování.