HC Slovan – Nitra 5:0 (kon.) | Poprad – Detva 6:3 (kon.)
HK Poprad
6:3 (2:0, 2:3, 2:0) Stav série: 1:0
HK Detva
Streda 31.03.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga play-off • Štvrťfinále

33:14
    Presilovka piatich proti trom pre Poprad. Viktor Fekiač dostáva dve minúty tiež za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

33:02
    V tejto chvíli je hra prerušená, za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva dve minúty Viliam Čacho.

29:07
    Detva môže opäť vyrovnať, získava presilovú hru. Dve minúty za krosček dostáva obranca Mike Dalhuisen.

24:03
    Táto situácia sa už nezaobišla bez vylúčení. Po dve minúty za hrubosť dostávajú Adam Drgoň a Jakub Žilka. Hrá sa vo formáte 4 proti 4.

22:57
    Detva si zahrá prvú presilovku v zápase po veľmi nešetrnom a nepeknom zákroku Mareka Hudeca na Trevora Coxa. Hudec dostáva 2+10 za napadnutie hlavy a krku.

18:10
    Prvú presilovku v tejto sérii budú hrať hokejisti Popradu. Dve minúty za podrazenie dostáva Matúš Rais.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Livingston (Zagrapan, Handlovský), 6. Handlovský, 28. Mešár (Mashinter), 35. Skokan (Livingston, Svitana), 56. Skokan, 60. Haščák – 24. Askarov (Gachulinec, Downing), 27. Čacho (Askarov), 31. Askarov (Downing, Gachulinec)

HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Brejčák, Drgoň, Dalhuisen, Seigo, Ulrych, Kramár, Hudec – Svitana, Skokan, Haščák – Tavi, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Handlovský – Mešár, Matej Paločko, Mashinter – Jevoš
    HK Detva: Petrík (Lazušin) – Jendroľ, Turan, Rymsha, Gachulinec, Rais, King, Lalík – Ščurko, Klíma, Ľupták – Askarov, Downing, Sýkora – Cox, Čacho, Charbonneau – Bača, V. Fekiač, Žilka – Magdolen

Rozhodca: Štefik, Hronský – Durmis, J. Konc ml.