Getafe – Elche 1:1 (kon.) | Valencia – Granada 2:1 (kon.) | Villarreal – Cadiz 2:1 (kon.)
Atlético Madrid – Alavés 1:0 (kon.) | Sociedad – Barcelona 1:6 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
Deportivo Alavés
Nedeľa 21.03.2021, 18:30 • Madrid - Wanda Metropolitano • Španielska LaLiga • 28. kolo

Máme za sebou súboj medzi Atléticom Madrid a Deportivom Alavés. Z troch bodov sa nakoniec tešili domáci futbalisti. V prvom polčase gól nepadol, najbližšie k nemu mali paradoxne hostia v závere polčasu, ktorí sa väčšinu prvého dejstva bránili. Po zmene strán otvoril skóre zápasu v 54.minúte Suárez, ktorý si nabehol na ukážkový center Trippiera a loptu poslal do siete hlavou. Hostia mohli vyrovnať v závere zápasu, Joselu ale nepremenil nariadenú penaltu, ktorú zlikvidoval Oblak. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:30:01)

90+4
    Pri rohovom kope hostí v šestnástke aj brankár Pacecho, Alavés ale fauluje, nasledovať bude odkop od domácej brány.

90+3
    Alavés v záverečnej snahe zatlačil domácich, Navarrova strela tečovaná na rohový kop.

90+2
    Žltú kartu dostáva Saúl (Atlético Madrid).

90+1
    Pellistri teraz prenikal do šestnástky domácich, cez brániaceho Giméneza ale neprešiel a tak nasleduje odkop od brány Oblaka.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.

89
    Pri lopte teraz domáci futbalisti, Atlético sa snaží nazbierať cenné sekundy na polovici hostí.

88
    Žltú kartu dostáva Rodrigo Battaglia (Deportivo Alavés).

87
    Atlético sa ubránilo aj po rohovom kope, nasleduje odkop od brány Oblaka.

86
    Loptu si na biely bod postavil Joselu, loptu poslal po svojej ľavej ruke, Oblak ale jeho penaltu vyrazil na roh – veľmi dôležitý zákrok domáceho brankára.

85
    Žltú kartu dostáva Stefan Savić (Atlético Madrid).

84
    Tvrdý zákrok Savića nakoniec skúma systém VAR. Nakoniec je z toho penalta pre hosťujúci tím.

83
    Hra je prerušená, na hracej ploche ostáva ležať Rioja, Savić ho totiž zasiahol nepríjemné do tváre.

82
    Suárez si teraz robil priestor v šestnástke, loptu si posunul na pravačku a prudko vystrelil, Pacecho musel jeho pokus vyraziť.

81
    Sainz teraz pozorne bránený Savićom, hostia sú v závere zápasu aktívnejší a snažia sa o vyrovnanie.