Stíhačka žien, 10 km, Nové Město na Moravě | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 12,5 km, Nové Město na Moravě | Víťaz: Tarjei Bø (NOR) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Jasná | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužov, Saalbach-Hinterglemm | Víťaz: Marco Odermatt (SUI) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Jasná | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) |
Výběr soupeřů 2021 - Livesport Superiga | (kon.) |
?-? | 11:6 (kon.) | | | ?-? | 11:5 (kon.) |
James Wade - Luke Humphries | 11:5 (kon.) |
Hromadný štart mužov, 50 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: E. Iversen (NOR) (kon.) |
Thiago Santos - Aleksandar Rakić | Víťaz: Rakić (AUT) (kon.) | | | Islam Machačev - Drew Dober | Víťaz: Machačev (kon.) |
Petr Jan - Aljamain Sterling | Víťaz: Sterling (kon.) | | | Amanda Nunesová - Megan Andersonová | Víťazka: Nunesová (kon.) |
Jan Błachowicz - Israel Adesanya | Víťaz: Błachowicz (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka žien, 10 km, Nové Město na Moravě
Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR)
Viktor Kalinács
Štartová listina:
1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Julija Džimová (UKR) +9 s
3. Lisa Vittozziová (ITA) +15
4. Dzinara Alimbekavová (BLR) +16
5. Dorothea Wiererová (ITA) +16
6. Ingrid Tandrevoldová (NOR) +17
7. Marte Olsbuová-Røiselandová (NOR) +19
8. Franziska Preussová (GER) +25
9. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +29
10. Denise Herrmannová (GER) +29
11. Hanna Solová (BLR) +34
12. Markéta Davidová (CZE) +38
13. Uljana Kajševová (RUS) +41
14. Irene Cadurischová (SUI) +42
15. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +45
16. Darja Blašková (BLR) +46
17. Lucie Charvátová (CZE) +46
18. Mari Ederová (FIN) +58
19. Alina Stremousová (MDA) +59
20. Maren Hammerschmidtová (GER) +59
21. Linn Perssonová (SWE) +1:04
22. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:06
23. Vanessa Hinzová (GER) +1:08
24. Světlana Mironovová (RUS) +1:09
25. Paulína Fialková (SVK) +1:13
26. Anais Bescondová (FRA) +1:14
27. Jessica Jislová (CZE) +1:15
28. Aita Gasparinová (SUI) +1:16
29. Janina Hettichová (GER) +1:17
30. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:19
31. Julia Schwaigerová (AUT) +1:22
32. Irina Kazakevičová (RUS) +1:24
33. Kamila Żuková (POL) +1:29
34. Olena Pidhrušná (UKR) +1:29
35. Julia Simonová (FRA) +1:29
36. Hanna Öbergová (SWE) +1:32
37. Alla Ghilenková (MDA) +1:36
38. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:37
39. Sari Maedaová (JPN) +1:44
40. Valj Semerenková (UKR) +1:45
41. Chloé Chevalierová (FRA) +1:46
42. Mona Brorssonová (SWE) +1:47
43. Polona Klemenčičová (SLO) +1:47
44. Lotte Lieová (BEL) +1:47
45. Ivona Fialková (SVK) +1:48
46. Dunja Zdoucová (AUT) +1:50
47. Regina Ojaová (EST) +1:50
48. Selina Gasparinová (SUI) +1:50
49. Eva Puskarčíková (CZE) +1:50
50. Michela Carraraová (ITA) +1:51
51. Kinga Zbylutová (POL) +1:52
52. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:53
53. Larisa Kuklinová (RUS) +1:53
54. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:54
55. Johanna Talihärmová (EST) +1:56
56. Ida Lienová (NOR) +1:58
57. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +2:00
58. Elisa Gasparinová (SUI) +2:03
59. Baiba Bendiková (LAT) +2:03
60. Amanda Lightfootová (GBR) +2:03
1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Julija Džimová (UKR) +9 s
3. Lisa Vittozziová (ITA) +15
4. Dzinara Alimbekavová (BLR) +16
5. Dorothea Wiererová (ITA) +16
6. Ingrid Tandrevoldová (NOR) +17
7. Marte Olsbuová-Røiselandová (NOR) +19
8. Franziska Preussová (GER) +25
9. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +29
10. Denise Herrmannová (GER) +29
11. Hanna Solová (BLR) +34
12. Markéta Davidová (CZE) +38
13. Uljana Kajševová (RUS) +41
14. Irene Cadurischová (SUI) +42
15. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +45
16. Darja Blašková (BLR) +46
17. Lucie Charvátová (CZE) +46
18. Mari Ederová (FIN) +58
19. Alina Stremousová (MDA) +59
20. Maren Hammerschmidtová (GER) +59
21. Linn Perssonová (SWE) +1:04
22. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:06
23. Vanessa Hinzová (GER) +1:08
24. Světlana Mironovová (RUS) +1:09
25. Paulína Fialková (SVK) +1:13
26. Anais Bescondová (FRA) +1:14
27. Jessica Jislová (CZE) +1:15
28. Aita Gasparinová (SUI) +1:16
29. Janina Hettichová (GER) +1:17
30. Lou Jeanmonnotová (FRA) +1:19
31. Julia Schwaigerová (AUT) +1:22
32. Irina Kazakevičová (RUS) +1:24
33. Kamila Żuková (POL) +1:29
34. Olena Pidhrušná (UKR) +1:29
35. Julia Simonová (FRA) +1:29
36. Hanna Öbergová (SWE) +1:32
37. Alla Ghilenková (MDA) +1:36
38. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:37
39. Sari Maedaová (JPN) +1:44
40. Valj Semerenková (UKR) +1:45
41. Chloé Chevalierová (FRA) +1:46
42. Mona Brorssonová (SWE) +1:47
43. Polona Klemenčičová (SLO) +1:47
44. Lotte Lieová (BEL) +1:47
45. Ivona Fialková (SVK) +1:48
46. Dunja Zdoucová (AUT) +1:50
47. Regina Ojaová (EST) +1:50
48. Selina Gasparinová (SUI) +1:50
49. Eva Puskarčíková (CZE) +1:50
50. Michela Carraraová (ITA) +1:51
51. Kinga Zbylutová (POL) +1:52
52. Suvi Minkkinenová (FIN) +1:53
53. Larisa Kuklinová (RUS) +1:53
54. Jevgenija Pavlovová (RUS) +1:54
55. Johanna Talihärmová (EST) +1:56
56. Ida Lienová (NOR) +1:58
57. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +2:00
58. Elisa Gasparinová (SUI) +2:03
59. Baiba Bendiková (LAT) +2:03
60. Amanda Lightfootová (GBR) +2:03
Do čítania, priatelia! (12:46:10)
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 27:28,0 min (3)
2. Denise Herrmannová (GER) +24,0 s (1)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +29,9 (3)
4. Linn Perssonová (SWE) +30,9 (1)
5. Franziska Preussová (GER) +35,8 (2)
6. Julija Džimová (UKR) +39,8 (2)
7. Hanna Solaová (BLR) +1:05,8 min (4)
8. Anais Bescondová (FRA) +1:21,7 (1)
9. Paulína Fialková (SVK) +1:26,9 (2)
10. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +1:30,8 (4)
11. Vanessa Hinzová (GER) +1:38,2 (1)
12. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:44,5 (5)
13. Hanna Öbergová (SWE) +1:48,7 (3)
14. Světlana Mironovová (RUS) +1:49,8 (3)
15. Lucie Charvátová (CZE) +1:53,5 (5)
16. Darja Blašková (BLR) +2:01,4 (3)
17. Markéta Davidová (CZE) +2:01,6 (5)
18. Dunja Zdoucová (AUT) +2:05,9 (1)
19. Julia Simonová (FRA) +2:20,0 (4)
20. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +2:20,7 (7)
21. Uljana Kajševová (RUS) +2:24,2 (3)
22. Selina Gasparinová (SUI) +2:28,4 (3)
23. Jevgenija Pavlovová (RUS) +2:31,1 (1)
24. Johanna Talihärmová (EST) +2:31,8 (2)
25. Ida Lienová (NOR) +2:34,1 (2)
26. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2:38,7 (7)
27. Lisa Vittozziová (ITA) +2:41,4 (8)
28. Alina Stremousová (MDA) +2:42,6 (3)
29. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:48,3 (4)
30. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:49,1 (3)
31. Julia Schwaigerová (AUT) +2:49,8 (4)
32. Irene Cadurischová (SUI) +2:52,6 (7)
33. Valj Semerenková (UKR) +2:53,0 (3)
34. Dorothea Wiererová (ITA) +2:53,9 (9)
35. Lou Jeanmonnotová (FRA) +2:55,8 (2)
36. Irina Kazakevičová (RUS) +2:57,2 (4)
37. Mari Ederová (FIN) +2:58,4 (5)
38. Kamila Żuková (POL) +3:02,6 (3)
39. Baiba Bendiková (LAT) +3:10,7 (4)
40. Ivona Fialková (SVK) +3:18,5 (4)
...
51. Jessica Jislová (CZE) +4:36,0 (0)
57. Eva Puskarčíková (CZE) +5:36,2 (7)
Sestry Fialkové dnes predviedli výborné výkony. Staršia Paulína poskočila z 25. priečky na 9. miesto, berie 32 bodov, zároveň si pripisuje najlepšie umiestnenie v ročníku. Mladšia Ivona Fialková sa posunula na 40. pozíciu, čím získala jeden bod.
Úvodnú desiatku uzatvorila Francúzka Anaïs Chevalierová-Bouchetová.