Stíhačka žien, 10 km, Nové Město na Moravě | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 12,5 km, Nové Město na Moravě | Víťaz: Tarjei Bø (NOR) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Jasná | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužov, Saalbach-Hinterglemm | Víťaz: Marco Odermatt (SUI) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Jasná | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) |
Výběr soupeřů 2021 - Livesport Superiga | (kon.) |
?-? | 11:6 (kon.) | | | ?-? | 11:5 (kon.) |
James Wade - Luke Humphries | 11:5 (kon.) |
Hromadný štart mužov, 50 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: E. Iversen (NOR) (kon.) |
Thiago Santos - Aleksandar Rakić | Víťaz: Rakić (AUT) (kon.) | | | Islam Machačev - Drew Dober | Víťaz: Machačev (kon.) |
Petr Jan - Aljamain Sterling | Víťaz: Sterling (kon.) | | | Amanda Nunesová - Megan Andersonová | Víťazka: Nunesová (kon.) |
Jan Błachowicz - Israel Adesanya | Víťaz: Błachowicz (kon.) |
koniec udalosti
Hromadný štart mužov, 50 km klasicky, Oberstdorf
Vítěz: E. Iversen (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Emil Iversen (NOR) +0,7
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +1,4
3. Simen Hegstad Krüger (NOR) +8,9
4. Hans Christer Holund (NOR) +9,3
5. Jens Burman (SWE) +26,3
6. Iivo Niskanen (FIN) +32,1
7. Andrew Musgrave (GBR) +44,2
8. Pål Golberg (NOR) +59,4
9. Dario Cologna (SUI) +59,8
10. Scott Patterson (USA) +1:25,4
11. Jason Rüesch (SUI) +1:38,9
12. William Poromaa (SWE) +1:47,9
13. Clement Parisse (FRA) +1:53,8
14. Alexej Červotkin (RUS) +2:03,0
15. Ilja Semikov (RUS) +2:27,5
16. David Norris (USA) +2:28,6
17. Jonas Dobler (GER) +2:47,1
18. Imanol Rojo (ESP) +2:52,7
19. Jevgenij Bělov (RUS) +2:57,0
20. Friedrich Moch (GER) +2:57,5
21. Candide Pralong (SUI) +3:12,7
22. Jonas Baumann (SUI) +3:55,2
23. Keišin Jošida (JPN) +4:00,5
24. Michal Novák (CZE) +4:10,1
25. Thomas Maloney Westgaard (IRL) +4:21,4
26. Maurice Manificat (FRA) +4:35,6
27. Antoine Cyr (CAN) +4:39,0
28. Russell Kennedy (CAN) +4:53,4
29. Gus Schumacher (USA) +4:59,1
30. Bjoern Sandström (SWE) +5:10,9
...
41. Petr Knop (CZE) +9:41,3
48. Adam Fellner (CZE) +16:53,5
Startovní listina
1. Aleksander Bolšunov (RUS)
2. Jevgenij Bělov (RUS)
3. Emil Iversen (NOR)
4. Maurice Manificat (FRA)
5. Dario Cologna (SUI)
6. Alexej Červotkin (RUS)
7. Ilja Semikov (RUS)
8. Andrew Musgrave (GBR)
9. Simen Hegstad Krüger (NOR)
10. Hans Christer Holund (NOR)
11. Pål Golberg (NOR)
12. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
13. Clement Parisse (FRA)
14. Iivo Niskanen (FIN)
15. Lucas Bögl (GER)
16. Gus Schumacher (USA)
17. Jonas Dobler (GER)
18. William Poromaa (SWE)
19. Jens Burman (SWE)
20. Perttu Hyvärinen (FIN)
21. Michal Novák (CZE)
22. Irineu Esteve Altmiras (AND)
23. Jonas Baumann (SUI)
24. Jean Marc Gaillard (FRA)
25. Johan Häggström (SWE)
26. Björn Sandström (SWE)
27. Jason Rüesch (SUI)
28. Friedrich Moch (GER)
29. Janosch Brugger (GER)
30. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
31. Vitalij Puchkalo (KAZ)
32. Imanol Rojo (ESP)
33. Scott Patterson (USA)
34. Dominik Bury (POL)
35. Candide Pralong (SUI)
36. Hunter Wonders (USA)
37. Antoine Cyr (CAN)
38. Lauri Lepistö (FIN)
39. Petr Knop (CZE)
40. Adam Fellner (CZE)
41. Jevgenij Veličko (KAZ)
42. Jonáš Bešťák (CZE)
43. Russell Kennedy (CAN)
44. Philippe Boucher (CAN)
45. David Norris (USA)
46. Juho Mikkonen (FIN)
47. Keišin Jošida (JPN)
48. Nail Bašmakov (KAZ)
49. Remi Drolet (CAN)
50. Un-ho Kim (KOR)
51. Mateusz Haratyk (POL)
52. Takacugu Uda (JPN)
53. Min-woo Kim (KOR)
54. Marko Kilp (EST)
55. Kacper Antolec (POL)
56. Indulis Bikse (LAT)
57. Kaarel Kasper Korge (EST)
58. Franco Dal Farra (ARG)
59. Phillip Bellingham (AUS)
Pořadí Světového poháru
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 1 613 bodů
2. Ivan Jakimuškin (RUS) 774
3. Federico Pellegrino (ITA) 613
4. Maurice Manificat (FRA) 588
5. Andrej Melničenko (RUS) 586
...
34. Michal Novák (CZE) 174
78. Luděk Šeller (CZE) 36
113. Jan Pechoušek (CZE) 10
116. Ondřej Černý (CZE) 10
121. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
134. Adam Fellner (CZE) 5
1. Emil Iversen (NOR) +0,7
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +1,4
3. Simen Hegstad Krüger (NOR) +8,9
4. Hans Christer Holund (NOR) +9,3
5. Jens Burman (SWE) +26,3
6. Iivo Niskanen (FIN) +32,1
7. Andrew Musgrave (GBR) +44,2
8. Pål Golberg (NOR) +59,4
9. Dario Cologna (SUI) +59,8
10. Scott Patterson (USA) +1:25,4
11. Jason Rüesch (SUI) +1:38,9
12. William Poromaa (SWE) +1:47,9
13. Clement Parisse (FRA) +1:53,8
14. Alexej Červotkin (RUS) +2:03,0
15. Ilja Semikov (RUS) +2:27,5
16. David Norris (USA) +2:28,6
17. Jonas Dobler (GER) +2:47,1
18. Imanol Rojo (ESP) +2:52,7
19. Jevgenij Bělov (RUS) +2:57,0
20. Friedrich Moch (GER) +2:57,5
21. Candide Pralong (SUI) +3:12,7
22. Jonas Baumann (SUI) +3:55,2
23. Keišin Jošida (JPN) +4:00,5
24. Michal Novák (CZE) +4:10,1
25. Thomas Maloney Westgaard (IRL) +4:21,4
26. Maurice Manificat (FRA) +4:35,6
27. Antoine Cyr (CAN) +4:39,0
28. Russell Kennedy (CAN) +4:53,4
29. Gus Schumacher (USA) +4:59,1
30. Bjoern Sandström (SWE) +5:10,9
...
41. Petr Knop (CZE) +9:41,3
48. Adam Fellner (CZE) +16:53,5
Startovní listina
1. Aleksander Bolšunov (RUS)
2. Jevgenij Bělov (RUS)
3. Emil Iversen (NOR)
4. Maurice Manificat (FRA)
5. Dario Cologna (SUI)
6. Alexej Červotkin (RUS)
7. Ilja Semikov (RUS)
8. Andrew Musgrave (GBR)
9. Simen Hegstad Krüger (NOR)
10. Hans Christer Holund (NOR)
11. Pål Golberg (NOR)
12. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
13. Clement Parisse (FRA)
14. Iivo Niskanen (FIN)
15. Lucas Bögl (GER)
16. Gus Schumacher (USA)
17. Jonas Dobler (GER)
18. William Poromaa (SWE)
19. Jens Burman (SWE)
20. Perttu Hyvärinen (FIN)
21. Michal Novák (CZE)
22. Irineu Esteve Altmiras (AND)
23. Jonas Baumann (SUI)
24. Jean Marc Gaillard (FRA)
25. Johan Häggström (SWE)
26. Björn Sandström (SWE)
27. Jason Rüesch (SUI)
28. Friedrich Moch (GER)
29. Janosch Brugger (GER)
30. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
31. Vitalij Puchkalo (KAZ)
32. Imanol Rojo (ESP)
33. Scott Patterson (USA)
34. Dominik Bury (POL)
35. Candide Pralong (SUI)
36. Hunter Wonders (USA)
37. Antoine Cyr (CAN)
38. Lauri Lepistö (FIN)
39. Petr Knop (CZE)
40. Adam Fellner (CZE)
41. Jevgenij Veličko (KAZ)
42. Jonáš Bešťák (CZE)
43. Russell Kennedy (CAN)
44. Philippe Boucher (CAN)
45. David Norris (USA)
46. Juho Mikkonen (FIN)
47. Keišin Jošida (JPN)
48. Nail Bašmakov (KAZ)
49. Remi Drolet (CAN)
50. Un-ho Kim (KOR)
51. Mateusz Haratyk (POL)
52. Takacugu Uda (JPN)
53. Min-woo Kim (KOR)
54. Marko Kilp (EST)
55. Kacper Antolec (POL)
56. Indulis Bikse (LAT)
57. Kaarel Kasper Korge (EST)
58. Franco Dal Farra (ARG)
59. Phillip Bellingham (AUS)
Pořadí Světového poháru
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 1 613 bodů
2. Ivan Jakimuškin (RUS) 774
3. Federico Pellegrino (ITA) 613
4. Maurice Manificat (FRA) 588
5. Andrej Melničenko (RUS) 586
...
34. Michal Novák (CZE) 174
78. Luděk Šeller (CZE) 36
113. Jan Pechoušek (CZE) 10
116. Ondřej Černý (CZE) 10
121. Tomáš Kalivoda (CZE) 8
134. Adam Fellner (CZE) 5
1. Emil Iversen (NOR) +0,7
2. Aleksander Bolšunov (RUS) +1,4
3. Simen Hegstad Krüger (NOR) +8,9
4. Hans Christer Holund (NOR) +9,3
5. Jens Burman (SWE) +26,3
6. Iivo Niskanen (FIN) +32,1
7. Andrew Musgrave (GBR) +44,2
8. Pål Golberg (NOR) +59,4
9. Dario Cologna (SUI) +59,8
10. Scott Patterson (USA) +1:25,4
11. Jason Rüesch (SUI) +1:38,9
12. William Poromaa (SWE) +1:47,9
13. Clement Parisse (FRA) +1:53,8
14. Alexej Červotkin (RUS) +2:03,0
15. Ilja Semikov (RUS) +2:27,5
16. David Norris (USA) +2:28,6
17. Jonas Dobler (GER) +2:47,1
18. Imanol Rojo (ESP) +2:52,7
19. Jevgenij Bělov (RUS) +2:57,0
20. Friedrich Moch (GER) +2:57,5
21. Candide Pralong (SUI) +3:12,7
22. Jonas Baumann (SUI) +3:55,2
23. Keišin Jošida (JPN) +4:00,5
24. Michal Novák (CZE) +4:10,1
25. Thomas Maloney Westgaard (IRL) +4:21,4
26. Maurice Manificat (FRA) +4:35,6
27. Antoine Cyr (CAN) +4:39,0
28. Russell Kennedy (CAN) +4:53,4
29. Gus Schumacher (USA) +4:59,1
30. Bjoern Sandström (SWE) +5:10,9
...
41. Petr Knop (CZE) +9:41,3
48. Adam Fellner (CZE) +16:53,5