Stíhačka žien, 10 km, Nové Město na Moravě | Víťazka: Tiril Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 12,5 km, Nové Město na Moravě | Víťaz: Tarjei Bø (NOR) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Jasná | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | SuperG mužov, Saalbach-Hinterglemm | Víťaz: Marco Odermatt (SUI) (kon.) |
Obrovský slalom žien, 2. kolo, Jasná | Víťazka: Petra Vlhová (SVK) (kon.) |
Výběr soupeřů 2021 - Livesport Superiga | (kon.) |
?-? | 11:6 (kon.) | | | ?-? | 11:5 (kon.) |
James Wade - Luke Humphries | 11:5 (kon.) |
Hromadný štart mužov, 50 km klasicky, Oberstdorf | Vítěz: E. Iversen (NOR) (kon.) |
Thiago Santos - Aleksandar Rakić | Víťaz: Rakić (AUT) (kon.) | | | Islam Machačev - Drew Dober | Víťaz: Machačev (kon.) |
Petr Jan - Aljamain Sterling | Víťaz: Sterling (kon.) | | | Amanda Nunesová - Megan Andersonová | Víťazka: Nunesová (kon.) |
Jan Błachowicz - Israel Adesanya | Víťaz: Błachowicz (kon.) |
koniec udalosti
Obrovský slalom žien, 1. kolo, Jasná
Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA)
Viktor Kalinács
Štartová listina:
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Petra Vlhová (SVK)
4. Federica Brignoneová (ITA)
5. Tessa Worleyová (FRA)
6. Marta Bassinová (ITA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Meta Hrovatová (SLO)
9. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
10. Alice Robinsonová (NZL)
11. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
12. Sara Hectorová (SWE)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Katharina Liensbergerová (AUT)
15. Wendy Holdenerová (SUI)
16. Elena Curtoniová (ITA)
17. Stephanie Brunnerová (AUT)
18. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
19. Nina O'Brienová (USA)
20. Ana Buciková (SLO)
21. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
22. Franziska Gritschová (AUT)
23. Tina Robniková (SLO)
24. Valérie Grenierová (CAN)
25. Estelle Alphandová (SWE)
26. Paula Moltzanová (USA)
27. Kristin Lysdahlová (NOR)
28. Elisa Mörzingerová (AUT)
29. Mélanie Meillardová (SUI)
30. Priska Nuferová (SUI)
31. A.J. Hurtová (USA)
32. Piera Hudsonová (NZL)
33. Jessica Hilzingerová (GER)
34. Doriane Escaneová (FRA)
35. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
36. Asa Andová (JPN)
37. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
38. Andrea Filserová (GER)
39. Kaja Norbyeová (NOR)
40. Eva-Maria Bremová (AUT)
41. Chiara Mairová (AUT)
42. Riikka Honkanenová (FIN)
43. Roberta Melesiová (ITA)
44. Simone Wildová (SUI)
45. Vanessa Kasperová (SUI)
46. Vivianne Härriová (SUI)
47. Katharina Huberová (AUT)
48. Camille Rastová (SUI)
49. Andreja Slokarová (SLO)
50. Cassidy Grayová (CAN)
51. Nuria Pauová (ESP)
52. Leona Popovićová (CRO)
53. Katie Hensienová (USA)
54. Jong-so Kang (KOR)
55. Gabriela Capová (CZE)
56. Laura Pirovanová (ITA)
57. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
58. Petra Hromcová (SVK)
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
2. Mikaela Shiffrinová (USA)
3. Petra Vlhová (SVK)
4. Federica Brignoneová (ITA)
5. Tessa Worleyová (FRA)
6. Marta Bassinová (ITA)
7. Michelle Gisinová (SUI)
8. Meta Hrovatová (SLO)
9. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
10. Alice Robinsonová (NZL)
11. Mina Fürst Holtmannová (NOR)
12. Sara Hectorová (SWE)
13. Ramona Siebenhoferová (AUT)
14. Katharina Liensbergerová (AUT)
15. Wendy Holdenerová (SUI)
16. Elena Curtoniová (ITA)
17. Stephanie Brunnerová (AUT)
18. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
19. Nina O'Brienová (USA)
20. Ana Buciková (SLO)
21. Coralie Frasseová Sombetová (FRA)
22. Franziska Gritschová (AUT)
23. Tina Robniková (SLO)
24. Valérie Grenierová (CAN)
25. Estelle Alphandová (SWE)
26. Paula Moltzanová (USA)
27. Kristin Lysdahlová (NOR)
28. Elisa Mörzingerová (AUT)
29. Mélanie Meillardová (SUI)
30. Priska Nuferová (SUI)
31. A.J. Hurtová (USA)
32. Piera Hudsonová (NZL)
33. Jessica Hilzingerová (GER)
34. Doriane Escaneová (FRA)
35. Thea Louise Stjernesundová (NOR)
36. Asa Andová (JPN)
37. Kristina Riisová-Johannessenová (NOR)
38. Andrea Filserová (GER)
39. Kaja Norbyeová (NOR)
40. Eva-Maria Bremová (AUT)
41. Chiara Mairová (AUT)
42. Riikka Honkanenová (FIN)
43. Roberta Melesiová (ITA)
44. Simone Wildová (SUI)
45. Vanessa Kasperová (SUI)
46. Vivianne Härriová (SUI)
47. Katharina Huberová (AUT)
48. Camille Rastová (SUI)
49. Andreja Slokarová (SLO)
50. Cassidy Grayová (CAN)
51. Nuria Pauová (ESP)
52. Leona Popovićová (CRO)
53. Katie Hensienová (USA)
54. Jong-so Kang (KOR)
55. Gabriela Capová (CZE)
56. Laura Pirovanová (ITA)
57. Jekatěrina Tkačenková (RUS)
58. Petra Hromcová (SVK)
Do čítania, priatelia! (11:18:54)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:08,35
2. Petra Vlhová (SVK) +0,16
3. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +0,44
4. Nina O'Brienová (USA) +0,49
5. Marta Bassinová (ITA) +0,84
6. Federica Brignoneová (ITA) +0,91
7. Alice Robinsonová (NZL) +0,98
8. Tessa Worleyová (FRA) +1,32
9. Wendy Holdenerová (SUI) +1,40
10. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,51
11. Michelle Gisinová (SUI) +1,53
12. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,67
13. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,68
14. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +1,78
15. Tina Robniková (SLO) +1,79
16. Ana Buciková (SLO) +1,87
17. Paula Moltzanová (USA) +1,93
18. Simone Wildová (SUI) +2,07
19. Sara Hectorová (SWE) +2,08
20. Andreja Slokarová (SLO) +2,43
21. Elena Curtoniová (ITA) +2,47
22. Valérie Grenierová (CAN) +2,49
23. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,52
24. Coralie Frasseová Sombetová (FRA) +2,67
25. Mélanie Meillardová (SUI) +2,90
26. Vanessa Kasperová (SUI) +2,94
27. Cassidy Grayová (CAN) +2,97
28. Laura Pirovanová (ITA) +3,12
29. A.J. Hurtová (USA) +3,40
30. Kaja Norbyeová (NOR) +3,41
---
31. Kristin Lysdahlová (NOR) +3,42
32. Thea Louise Stjernesundová (NOR) +3,43
33. Katharina Huberová (AUT) +3,49
...
45. Gabriela Capová (CZE) +6,66
Petra Hromcová (SVK) DNF
Do pol sekundy od Američanky Shiffrinovej sa vtesnali ešte aj prekvapenie dňa Poľka Maryna Gąsienicová-Danielová a druhá reprezentantka USA Nina O'Brienová.
Na štarte bola aj ďalšia Slovenka, Petra Hromcová so štartovým číslom 58 prvé kolo nedokončila, Češka Gabriela Capová brala posledné 45. miesto so stratou 6,66 stotiny sekundy.